back-MCH-4
Dagna Starowieyska
09/12/2020

Monika Chajęcka w projekcie Akademia Mistrzyń

Monika Chajęcka, jedna z Bohaterek projektu „Akademia Mistrzyń” to właścicielka, twórczyni i prezeska firmy WelcomeFinance.pl.

W swej pracy podpowiada przedsiębiorcom, z jakich rozwiązań finansowych można skorzystać, by wspomóc swoją firmę w obecnym czasie. W imieniu firmy, o jej zakresie i działaniu opowie Krzysztof Nowak, specjalista od dotacji i rozwiązań wzmacniających podmioty gospodarcze na polskim rynku.

Kilka słów wstępu

Firma WelcomeFinance.pl zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych w różnych aspektach ich działalności. Usługi jakie świadczymy, dalece wykraczają poza zwykłe pośrednictwo finansowe, a wszystko co robimy, jest wartością dodaną dla przedsiębiorcy i biznesu, który prowadzi.

Na co dzień zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, pośrednictwem kredytowym i ubezpieczeniowym. Są to usługi powszechnie występujące na rynku, lecz w odróżnieniu od innych firm, WelcomeFinance.pl indywidualnie podchodzi do każdego przypadku, indywidualnie traktuje każdego klienta, który z czasem, z klienta zmienia się w naszego partnera biznesowego.

Z racji prężnie zmieniającego się rynku, zawirowań gospodarczych związanych z pandemią oraz coraz to nowych obostrzeń, wprowadzanych przez rząd, nasza firma postanowiła się rozwinąć – pomagamy przedsiębiorcom przetrwać ciężki czas, jakim jest pandemia.

Do swojej dyspozycji mamy szereg narzędzi, dzięki którym zapewniamy przedsiębiorcy wsparcie w tych ciężkich czasach. Niosąc pomoc klientowi, indywidualnie przygotowujemy się do współpracy – jeżeli ktoś jeszcze nie skorzystał z tarczy antykryzysowej, jesteśmy, aby mu pomóc; jeżeli klient postanowił rozwinąć swój biznes lub stało się dokładnie odwrotnie tj. utracił płynność finansową, jesteśmy od tego, aby pomóc rozwiązać takie sytuacje, wykorzystując wszystkie narzędzia dostępne na rynku.

Przykład indywidualnego podejścia do klienta

W przykładzie posłużę się przedsiębiorstwem, które zostało zarejestrowane jako fundacja.

Podczas rozmowy z klientką zeszliśmy na temat aktualnej sytuacji panującej na rynku oraz słabszych wyników finansowych, jakie osiąga jej przedsiębiorstwo. Oczywiście czymś naturalnym było dla mnie pytanie: „Skorzystaliście już z Tarczy Antykryzysowej?”. Odpowiedź jednak mnie zaskoczyła, ponieważ przedsiębiorczyni odrzekła, że skorzystali tylko i wyłącznie z bezzwrotnej pożyczki (jednorazowa wypłata 5000 zł) oraz zwolnienia z ZUS.

Moja rozmówczyni już po chwili miała przygotowaną ofertę z naszego biura na kolejne programy tarczy, do których oczywiście się kwalifikuje – mam tutaj na myśli wniosek o numerze 15zzb, składany do Powiatowego Urzędu Pracy. W tym miejscu część osób może słusznie postawić pytanie „Ale jak to? 15zzb? Przecież jako organizacja pozarządowa powinni skorzystać z 15zze. To tam jest mowa o fundacjach!”. Moja odpowiedź na takie stwierdzenia brzmi i „Tak, masz rację” i „No, nie do końca jest tak, jak myślisz”.

Z wniosku o numerze 15zze mogą korzystać jedynie organizacje, które są prowadzone na zasadzie wolontariatu – nasz klient czerpie korzyści materialne z prowadzonej fundacji, więc nie może ubiegać się o pomoc dzięki temu wnioskowi. Wniosek o numerze 15zzb jest skierowany do mikro, małych oraz średnich przedsiębiorców, a nasz klient jest właśnie takim przedsiębiorcą, dlatego też to jest właściwy dokument, który należy złożyć, aby otrzymać pomoc w czasie pandemii.

Klient otrzymał również szereg innych informacji, w jaki sposób najlepiej prowadzić biznes, aby straty podczas pandemii były jak najmniejsze, a nawet żeby ich w ogóle nie było, a pojawił się zysk.

Słowo na koniec

Należy pamiętać, że rozmowa z naszą firmą nic nie kosztuje – porozmawiać można zawsze. O jakichkolwiek opłatach będziemy rozmawiali tylko i wyłącznie, jeśli klient zaakceptuje obranie proponowanej przez nas ścieżki, dlatego też zachęcamy do kontaktu wszystkich – NA PEWNO RAZEM BĘDZIE NAM ŁATWIEJ ZNALEŹĆ ROZWIĄZANIA!

Z poważaniem,

Krzysztof Nowak

Menadżer Zespołu

tel. kom: +48 736 607 451

Adres: Legnicka 17/4, 53-671 Wrocław

https://welcomefinance.pl/

Materiał foto – sesja zdjęciowa z Bohaterką (backstage) podczas realizacji projektu „Akademia Mistrzyń” – Sukces jest kobietą, w warszawskim salonie Harleya Davidson, listopad 2020 r.

Na zdjęciu – Monika Chajęcka, właścicielka firmy Welcome Finanse.pl oraz Łukasz Frydel, redaktor naczelny portalu Dzień Mężczyzny – www.dzienmezczyzny.pl, podczas wywiadu z Bohaterką.

Materiał powstał w ramach cyklu AKADEMIA MISTRZYŃ!

back-MCH-4
back-MCH-4

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.