MCH-2-poziom1
Julia Nieznalska
22/10/2020

Monika Chajęcka: Wysokie standardy i dbałość o Klienta

Znakomite efekty i powiększające się grono zadowolonych klientów zawdzięcza swojej wytrwałości i głębokiej znajomości rynku

Monika Chajęcka to właścicielka i twórczyni marki WELCOMEFINANCE.PL i WELCOMENIERUCHOMOSCI.PL oraz MC Sweet Sp. z o.o.

Firmy, z którymi współpracuje Pani Monika w ramach ubezpieczeń to: AEGON, Allianz, AXA, BENEFIA, COMPENSA, ERGO HESTIA, GENERALI, HDI, Inter Risk, Inter Ubezpieczenia, Link4, MTU, Nationale Nederlanden, Open Life, Proama, PRUDENTIAL, PZU, UNIQA, Warta, Wiener.

Znakomite efekty i powiększające się grono zadowolonych klientów zawdzięcza swojej wytrwałości i głębokiej znajomości rynku. Wierzy, że powodzenie tego, co robimy, zależy również od pozytywnego nastawienia.

Proszę przybliżyć czytelniczkom i czytelnikom swoją firmę i markę.

Firma Welcomefinance.pl to skrót od dwóch firm. Pierwsza firma to działalność jednoosobowa Welcomefinance.pl Monika Chajęcka. Firma ta zajmuje się pośrednictwem ubezpieczeniowym oraz pośrednictwem finansowym. Pracujemy na jednej platformie, na której mamy ponad 24 Towarzystwa Ubezpieczeniowe, dzięki której możemy zaoferować zdalnie klientom różne polisy.

Obsługujemy klientów z całej Polski, również zdalnie. Każdy klient dostaje indywidualnie dopasowaną polisę zgodnie z potrzebami. Współpracujemy z najbardziej rozpoznawalnymi markami TUW na rynku, począwszy od takich towarzystw jak: Allianz Polska S.A., Ergo Hestia S.A., Link4, Generali TU SA, Benefia, Uniqa TU S.A., InterRisk TU S.A. ViennaInsuranceGroup, Warta S.A., HDI, PZU, Inter Polska S.A., Compensa, Wiener Towarzystwo Ubezpieczeń ViennaInsuranceGroup.

Nasi klienci posiadają szeroki wybór produktów oraz firm, dlatego każdy będzie mógł dla siebie coś znaleźć. Nasi klienci mogą szybko i sprawnie załatwić prawie każde ubezpieczenie, począwszy od ubezpieczeń majątkowych, po ubezpieczenia samochodowe, turystyczne, firmowe, grupowe, ubezpieczenia na życie, NNW.

Działamy zgodnie z najwyższymi standardami oraz zgodnie ze przepisami KNF. Wszystkie osoby, z którymi współpracuję, przeszły gruntowne szkolenia oraz są wpisane na listę do KNF lub ubiegają się o wpisanie na taką listę.

http://welcomefinance.pl/kontakt.html

Mój zespół osób z którymi współpracuję, cały czas się rozwija i szkoli oraz zdobywa nowe kompetencje.

Świadczymy również usługi pośrednictwa finansowego, czyli krótko mówiąc zajmujemy się pośrednictwem kredytowym w kredytach hipotecznych, firmowych, gotówkowych oraz samochodowych. Każdy klient może zawnioskować o kredyt za naszym pośrednictwem. Współpracujemy z największymi bankami i najbardziej rozpoznawalnymi bankami t.j.: Santander, PKO, Alior, ING, BNP Paribas i wiele innych. Za analizę zdolności kredytowej, klienci nie płacą nic u nas i nasze usługi są świadczone bez opłat.

Nasza spółka Welcomefinance.pl Sp. o.o. została oddelegowana do pośrednictwa w obrocie nieruchomościami komercyjnymi, m. in. takimi jak: działki, hotele, pensjonaty, kamienice, apartamenty czy lokale użytkowe.

Skąd pomysł na działalność właśnie w tej, przyznajmy, niełatwej branży z dużą konkurencją?

Konkurencja istnieje w każdej branży, natomiast liczy się jakość obsługi. Dla mnie bardzo ważnym czynnikiem w życiu byli i są ludzie. Warto inwestować w kapitał ludzki i szkolenia, gdyż wiedza jest kluczowym czynnikiem, który decyduje o tym, czy klient od nas kupi.

Jeśli chodzi o pracę zdalną, to muszę powiedzieć, że pandemia poniekąd przyspieszyła ten proces i dość szybko przestawiliśmy się w firmie na pracę zdalną. Brak ograniczeń terytorialnych spowodował to, że nawiązałam współpracę z różnymi ciekawymi i interesującymi osobami na termie Polski oraz poza granicami kraju. Możliwości technologiczne pozwalają nam się komunikować oraz szkolić w sposób zdalny.

Ja uważam, że w każdej firmie najważniejsze jest szefostwo i wszystko zaczyna się od góry, czyli od osoby zarządzającej, która przede wszystkim jest zaangażowana w firmę oraz w rozwój firmy i potrafi zmotywować zespół.

Zarządzanie oraz praca z ludźmi jest kluczowa w rozwoju firmy Welcomefianance.pl.

Pracujemy na najlepszych systemach oraz korzystamy z nowoczesnych narzędzi technologicznych, co pozwala nam realizować nasze cele.

Z jakich dokonań i osiągnięć swojej firmy jest Pani najbardziej dumna?

To trudne pytanie, gdyż cały czas rozwijam swoje firmy, dokonuję głębokiej analizy wszelkich działań i staram się nie podejmować żadnych pochopnych decyzji, które mogą mieć olbrzymie konsekwencje w dalszej przyszłości.

Jestem dumna z kilku spraw, a mianowicie:

- udało mi się znaleźć fantastycznych współpracowników w branży ubezpieczeniowej oraz finansowej, które stale się rozwijają, idą do przodu i mają przed sobą świetną przyszłość,

- udało mi się rozwinąć sieć ogólnopolskich kontaktów oraz znajomości biznesowych, które obecnie wykorzystuję w obecnej pracy na co dzień,

- rozwijam swoją drugą firmę MC Sweet Sp. z o.o., która zajmują się sprzedażą słodyczy.

Udało mi się stworzyć w porozumieniu ze współpracownikami paletę kilku produktów, które się podobają na rynku, które są cenione i na które jest spore zainteresowanie.

Zawsze marzyłam o tym, aby posiadać własny produkt, który mogłabym oferować na rynku i sprzedawać.

Co Panią motywuje do nowych działań i rozwiązań, co napędza do działania każdego dnia?

To, co mnie napędza każdego dnia, to wiele działań, m. in.: pogoda ducha, chęć rozwoju i pomocy innym. Lubię inspirować ludzi i im pomagać.Tak naprawdę, to lubię poznawać świat oraz nowe możliwości. Uważam, że im więcej poznajemy i im więcej doświadczamy, tym jesteśmy bogatsi w nowe doświadczenia.

Ciągły rozwój oraz poznawanie nowych pozytywnych ludzi jest również dla mnie motywujące. Czuję się przez to młodsza oraz bardziej doświadczona życiowo. Pozytywna energia, która nas otacza, jest motorem do dalszego rozwoju.

O czym Pani marzy zawodowo?

Moim marzeniem zawsze było inspirować ludzi i pomagać im w realizacji marzeń i celów życiowych.

Wydaje mi się, że ja jestem takim przykładem osoby, która idzie do przodu i nigdy się nie poddaje i mogłabym innych zainspirować. Prowadzenie działalności gospodarczej w Polsce nie jest łatwe, ze względu na wiele barier oraz trudności, w tym trudności wejścia w branżę, ograniczenia kapitałowe, problemy z wykwalifikowanym personelem i wiele, wiele innych barier, chociażby bariery podatkowe. Ale najważniejszy w tym wszystkim jest rynek i klienci, czyli odbiorcy.

Jeśli mamy dobry produkt lub świetne usługi, to nie mamy się czym martwić, ponieważ rynek to kupi. Dla mnie najważniejszy jest rynek, czyli to co o usługach lub produktach mówi niezależny klient, czyli taki, który nie ma żadnych powiązań z firmą i taki, który kupuje nasz produkt lub usługę, gdyż ceni sobie jakość.

To jest właśnie to, na czym mi najbardziej zależy, czyli niezależna ocena rynku i produktu.

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

www.welcomefinance.pl

www.welcomenieruchomosci.pl

Fot. Milton Mieloch

MCH-2-poziom1
MCH-2-poziom1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.