Natasza Miszczuk
Redakcja
25/07/2017

Natasza Miszczuk: Follow your Dreams: Podążaj za marzeniami

Nie musicie się panicznie bać. Przyjdzie taki moment kiedy zrozumiecie siebie i znajdziecie rozwiązanie, aby żyć swoim życiem bez zwracania uwagi na innych

Co Cię najbardziej fascynuje?
Natasza Miszczuk:
Najbardziej fascynuje mnie poznawanie nowych ludzi. Szczególnie z innych krajów, kultur, światów. Można się wtedy bardzo wiele nauczyć, a jednocześnie poprzez obcowanie z zupełnie innymi kulturowo światami poznać siebie i swoje możliwości. Zawsze fascynowało mnie podróżowanie, ale nigdy nie myślałam, że będę to robić na własną rękę.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Jako freelancer mogę pracować gdziekolwiek, gdzie jest prąd i Internet. Mam nadzieję, że za parę lat moja pozycja zawodowa ustabilizuje się na tyle, że będę mogła wyjechać na zapomnianą egzotyczną wyspę i tam odpoczywać z przerwą na pracę.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Chciałabym przekazać, że podróżowanie na własną rękę, bez samochodu jest proste i tanie. Jednocześnie jest też bardzo wartościowe i pozwala na cieszenie się życiem. Warto mieć marzenia i je realizować. A właściwie zamieniać marzenia na plany i spełniać je punkt po punkcie.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Najbardziej przyjemny jest dla mnie ten moment, kiedy po całym dniu biegania po obcym mieście, padam na hotelowe łóżko i wiem, że udało mi się przeżyć, dojechać, zwiedzić miasto i cały dzień rozmawiałam tylko po angielsku. Podstawowe rzeczy, ale bardzo satysfakcjonujące. A potem wgranie zdjęć na komputer i przekazanie swojej opowieści innym, którzy zostawią po sobie ślad w postaci komentarzy, które nie tylko bardzo cieszą, ale też motywują do dalszej pracy.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Jeżeli myślicie, że łatwo mi wyjść z domu i wsiąść do autobusu byle jakiego, to się mylicie. Ja, czy każda inna osoba, tak samo boimy się tego, co może się stać, gdy postawimy stopę na ziemi za ogrodzeniem. Nie musicie tego w sobie tłumić. Nie musicie się panicznie bać. Przyjdzie taki moment kiedy zrozumiecie siebie i znajdziecie rozwiązanie, aby żyć swoim życiem bez zwracania uwagi na innych. Nie czekajcie aż ktoś zaproponuje wam zrobienie czegoś razem. Jeśli macie ochotę, zróbcie to same! Nie ma na co czekać. Dasz radę! A jeżeli myślisz, że nie dasz, to powtarzaj to sobie aż do skutku. A potem to zrób i miej satysfakcję, że spróbowałaś.

Największe marzenie przed Tobą to?
Staram się dopiero je odkryć.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Być szczęśliwym.

Zapraszam na: www.jakdojadedo.info

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Natasza Miszczuk
Natasza Miszczuk

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.