Nina Klimowicz
Redakcja
21/08/2017

Nina Klimowicz: Kosmetyczny Świat

Człowiek jest wielki, nie przez to co ma, lecz przez to kim jest. Nie przez to co posiada, lecz przez to czym dzieli się z innymi.

Aby odnieść sukces trzeba iść niewielkimi kroczkami, ostrożnie by się nie przewrócić, ciągle do przodu, a dojdzie się na sam szczyt…

Co Cię najbardziej fascynuje?
Nina Klimowicz:
Najbardziej fascynuje mnie świat kobiet i oczywiście to, co robię. Jeśli chodzi o kobiecy świat, to fascynują mnie nie tylko kosmetyki, ale związane z nimi typy urody każdej z nas, gust, wybory i styl. A od niedawna fascynuje mnie również zdrowa żywność, produkty eko i bio, bo dzięki temu odkryłam całkowicie inne odżywianie, które ma niesamowity wpływ na samopoczucie, a także na nasz wygląd i urodę. Wszystko co mnie fascynuje, staram się przekazać w swoich wpisach na blogu.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Moja przyszłość za kilka lat… Hm, wiąże się ona z blogiem. Niebawem zamierzam wybrać się na kurs kosmetyczny, by poszerzyć swoją wiedzę jeszcze bardziej, więc moja przyszłość to nic innego jak ogromny świat kobiet.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Swoim obserwującym fanom staram się przekazać, poprzez wpisy, nie tylko informacje o kosmetykach, ale to w jaki sposób o siebie dbać, nie tylko zewnętrznie, ale i wewnętrznie. Przekazuję im wskazówki jak zadbać o urodę poprzez pielęgnację oraz odżywianie. Każda z nas jest inna, niejedna pewna siebie, niejedna jest skromna, ale nie znaczy to, że nie piękna! Każda z nas jest piękna, ale na swój indywidualny sposób! To przekazuję swoim fanom!

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Największą radość, w tym co robię, stanowią mi rosnące z dnia na dzień statystyki oglądalności bloga, komentarze i wiadomości z pytaniami, dotyczącymi urody – od kobiet, matek i osób, które obserwują blog, ale też i od tych, którzy przeglądając go po raz pierwszy, zainteresował ich i zainspirował. Bardzo cieszą mnie także wiadomości z propozycją współpracy. Jest tych pytań bardzo wiele i zdarza się tak, że w przeciągu jednego dnia nie jestem w stanie udzielić każdemu odpowiedzi… To stanowi dla mnie największą radość, kocham to, co robię i każdego dnia mam ogromną satysfakcję!

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Innym kobietom chciałabym przekazać to, że muszą uwierzyć w siebie i robić to co lubią, nie rezygnować ze swoich pasji, dążyć do realizacji marzeń. Moja sytuacja życiowa również nie była łatwa… Ale moja mama – najmądrzejsza kobieta w moim życiu, zawsze mi powtarzała to co ja wszystkim kobietom! Nie poddawaj się, lubisz to robić – to rób, ale nie rezygnuj, uwierz w siebie! Posłuchałam i nie żałuję! Mam siedmioletniego synka, a nie mogłam zajść w ciążę przez blisko rok… Nie pracuję w swoim zawodzie, bo zupełnie mnie on nie interesuje, od dzieciństwa fascynowała mnie kosmetyka… A dzisiaj jestem autorką bloga, który intensywnie się rozwija, piszę artykuły dla firm oraz prowadzę kampanię reklamową dla niewielkiej, stacjonarnej firmy, otrzymuję za to wynagrodzenie i umowę…
Więc wszystkim kobietom, chcę przekazać – realizuj się, żyj pełnią sił, nie rezygnuj – kobiety muszą wierzyć w siebie i w swoje możliwości!

Największe marzenie przed Tobą to?
Moje największe marzenie to nieustannie rozwijający się blog i rosnące zainteresowanie. Nie ma nic ważniejszego w tym co robię jak tylko popularność moich wpisów! Jestem skromną kobietą i moje marzenie również jest skromne.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Moja definicja sukcesu jest taka, że jeśli chcesz to to zrobisz, a jeśli nie umiesz, to się możesz nauczyć, jeśli czegoś pragniesz – to dostaniesz, jeśli kochasz to, co robisz, to rób to! Każda z nas może odnieść sukces w tym co robi, wystarczy wziąć nogi za pas, a czasami nawet uchylić głowę, mimo wszystkich przeszkód warto poznawać świat i się realizować. Sukces nie oznacza od razu kokosów, nie rzucajmy się nagle na wysokie wody, jak to się mówi. Aby odnieść sukces trzeba iść niewielkimi kroczkami, ostrożnie by się nie przewrócić, ciągle do przodu, a dojdzie się na sam szczyt… Jednak potrzebne jest zamiłowanie i wiara w siebie.

Zapraszam na: https://recenzje-produktow-oczami-kobiety.blogspot.com/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Nina Klimowicz
Nina Klimowicz

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.