Patrycja-Sobolewska-ikona
Anna Chodacka
17/03/2018

Patrycja Sobolewska: Rodzina to moje szczęście

Świat bez kobiet, byłby jak ogród bez kwiatów. Nie miałby w sobie piękna. „Nasze najgłębsze pragnienia są szeptem naszego prawdziwego ja. Musimy nauczyć się je respektować. Musimy nauczyć się ich słuchać.” Poznajcie Patrycję, jedną ze zwyciężczyń plebiscytu „Testerka Sukcesu”

Co cię najbardziej fascynuje?

Patrycja Sobolewska, autorka bloga gabrysiowamama.pl: Fascynuje mnie dosłownie wszystko – natura, fotografia i mogłabym tak wymieniać i wymieniać…

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?

Szczerze, to bardzo ciężko, to sobie wyobrazić, bo nasze życie potrafi w kilka sekund się wywrócić. Na pewno będę dalej prowadzić bloga i dzielić się moją wiedzą w każdej dziedzinie z moimi czytelnikami. Wymagań nie mam zbyt wygórowanych. W planach mam także zajmować się zawodowo fotografią, ale zobaczymy, co przemijający czas przyniesie.

Co starasz się przekazać obserwującym cię fanom?

Staram się im przekazać przede wszystkim wiedzę w dziedzinie makijażu. Mowa tu przykładowo o dobrych produktach w niskiej cenie, które są na wyciągnięcie ręki. Przekazuję to, że nie zawsze cena jest najbardziej istotna, jeśli chodzi o produkt o skutecznym działaniu. Próbuję także przekazać, przede wszystkim mamom, że warto dbać o swój wygląd.

Wiedza w dzieleniu się opinią z czytelnikami to z pewnością podstawa. Powiedz proszę, w jaki sposób zatem starasz się rozwijać?

Przede wszystkim dużo czytam oraz szkolę się w tym zakresie. Staram się, aby każdy artykuł na moim blogu zawierał jak najwięcej informacji o danym produkcie.

Co sprawia ci w pracy największą radość?

Największą radość sprawiają mi komentarze, jakie otrzymuję na temat moich zdjęć oraz nawet te negatywne opinie, które motywują mnie do udoskonalania mojej pracy. Oczywiście muszę tu wspomnieć też o wykonywaniu fotografii produktom, które też sprawiają mi wiele radości w mojej pracy.

Co najbardziej lubisz testować? Jakiego rodzaju produkty są twoimi ulubionym i dlaczego?

Są to bezkonkurencyjne kosmetyki do makijażu, ponieważ to one pozwalają wydobyć kobiece piękno.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?

Przede wszystkim, aby nie kierowały się opinią innych, bo tak jak moje motto brzmi – musimy nauczyć się respektować oraz słuchać naszych pragnień.

Bez czego twoim zdaniem świat nie byłby już taki sam?

Oczywiście bez nas, kobiet. Mogłabym porównać świat bez kobiet do ogrodu bez kwiatów, czyli braku piękna.

Największe marzenie przed tobą to?

Szczerze? Nie mam marzeń, one już się spełniły. Jednak zaglądając głęboko do mojego serca moim pragnieniem, jest przede wszystkim zdrowie oraz szczęście moje i mojej rodziny, dwie bezcenne rzeczy.

Co sprawia, że czujesz się szczęśliwa?

Szczęście to pojęcie względne. Dla każdego z osobna jest czymś innym. Dla mnie jest nim rodzina. Każde chwile spędzone z nią oraz możliwość współdzielenia mojej pasji z nimi.

Jaka jest twoja definicja sukcesu?

Nie poddawanie się, nauka, doskonalenie się.

Kto lub co stanowi dla ciebie autorytet? Czym się inspirujesz?

Może się to wydawać dziwne, jednak nie posiadam autorytetu. Dawniej myślałam, że autorytet jest mi potrzebny, teraz tak nie uważam. Chcę rozwijać swój własny charakter i być sobą.

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka (Jarząbek)Patrycja-Sobolewska-ikona
Patrycja-Sobolewska-ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 24/01/2020 22:18

    CytujSkomentuj

    Ogromnie lubię te wywiady z super kobietami. Uśmiech, motywacja i rady z których warto skorzystać. Tak, by nie popełniać tych samych błędów bo to głupota po prostu. Powodzenia Pani Patrycjo.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.