2-Paulina-poziom
Ela Prochowicz
22/03/2023

Paulina Piliszek: Doceniam moje mocne strony!

Paulina Piliszek, współwłaścicielka i współtwórczyni marki MYONI Group, firmy specjalizującej się w segmencie ekskluzywnych nieruchomości.

Wie, że prowadzenie marki Premium wymaga ciągłego rozwoju i spojrzenia na wykonaną przez siebie i zespół pracę również okiem Klienta. To właśnie solidności i jakości zawdzięcza powiększające się grono stałych oraz nowych klientów.

Jak godzi Pani pracę z życiem prywatnym?

Paulina Piliszek: Pracuję razem z mężem więc jest mi łatwiej. Razem wychowujemy naszego 7- letniego synka. Wiem, że mogę na męża liczyć w każdej sytuacji i jest to dla mnie ogromnie ważne.

Od czasu, kiedy na świecie pojawił się Michał, przeorganizowałam swoje życie zawodowe. Okazało się, że nie trzeba pracować 9:00-20:00, łącznie z weekendami. Można też delegować zadania. Oczywiście, ciągle jeszcze mam wrażenie, że sama muszę coś zrobić, żeby było to zrobione jak najlepiej, ale powoli uczę się odpuszczać.

Dzięki temu mam więcej czasu dla syna a wiem, jak szybko dzieci rosną i wyfruwają spod skrzydeł rodziców, dlatego świadomie chcę uczestniczyć w jego dorastaniu.

Za co Pani lubi siebie?

Jeszcze kilka lat temu miałabym zapewne problem z odpowiedzią na to pytanie, teraz jednak jestem świadoma swoich mocnych stron i doceniam je. Lubię siebie za inteligencję, umiejętność logicznego myślenia, konsekwencję, poczucie humoru, dystans do siebie i brak hipokryzji. Całkiem sporo tego wyszło (śmiech).

Z czego w sobie samej jest Pani najbardziej dumna?

Chyba z mojej metamorfozy: pamiętam, jak przyszłam do pracy do Myoni – cicha, grzeczna dziewczynka, kompletnie nieumiejąca walczyć o swoje, bardzo nieśmiała.

Teraz – otwarta, pewna siebie (proszę nie mylić z zarozumialstwem), nauczyłam się rozmawiać z Klientami, bo nie ukrywam, że na początku bardzo mnie to stresowało. Jednocześnie pamiętam o swoich początkach i woda sodowa do głowy mi nie uderzyła. I mam nadzieję tak trzymać!

Co chciałby Pani w sobie zmienić lub poprawić?

Może poproszę o trochę więcej asertywności, bo czasem jeszcze mi jej brakuje (śmiech).

Kto jest dla Pani największym autorytetem i wsparciem?

I jednym i drugim jest dla mnie mój mąż, Andrzej. Bardzo wiele mnie nauczył, cały czas mnie wspiera, wiem, że mogę na niego liczyć w każdej sytuacji. A to jest niezwykle ważne, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

Gdyby miała Pani określić siebie samą trzema przymiotnikami, które najlepiej Panią opisują, jakich słów by Pani użyła i dlaczego?

Lojalna, szczera, inteligentna. A dlaczego? Bo to cała ja (śmiech).

Po więcej informacji o działalności naszej Bohaterki zapraszamy tutaj:

www.myonigroup.com/pl/public

www.pampam.com.pl

Autorem zdjęć jest Jacek Poremba

Materiał powstał w ramach projektu AKADEMIA MISTRZYŃ!

2-Paulina-poziom
2-Paulina-poziom

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.