PP3
Karol Pisarski
25/07/2019

Paulina Piliszek: Z miłości do rodziny i wnętrz

Paulina Piliszek, współwłaścicielka Marki MYONI GROUP Sp. z o.o., zajmującej się nieruchomościami klasy Premium.

Kocha swoją pracę, ludzi z którymi pracuje i uśmiech swojego synka, Michała.

To syn i mąż inspirują ją do działania i rozwoju a każdy zadowolony klient to znak, że jest właściwą kobietą na właściwym miejscu.

CO PANI NAJBARDZIEJ LUBI W SWOJEJ PRACY?

Paulina Piliszek, MYONI GROUP Sp. z o.o. : Może zabrzmi to dziwnie, ale ja kocham swoją pracę. Muszę się szczerze przyznać, że nigdy nie myślałam, że będę pracować w firmie deweloperskiej, w dziale sprzedaży. Gdyby takie szczegóły zawarte były w ogłoszeniu o pracę, które zamieścił mój przyszły pracodawca (a później mąż  ;) ), to na pewno nie wzięłabym tego ogłoszenia pod uwagę. Niemniej jednak stało się i jestem tu, gdzie jestem. I okazało się, że naprawdę nieźle się w tym odnajduję. W swojej pracy lubię kontakt z ludźmi, mam szczęście trafiać na takich z prawdziwą klasą i przyjemnością jest obcować z nimi. Z przeważającą częścią mam fajne, towarzyskie kontakty, interesy załatwiamy niejako mimochodem.

Bardzo ważna jest również satysfakcja, jaką mam po zakończeniu każdego projektu. To fajne uczucie patrzeć, jak inwestycja rośnie w oczach, a później mieszkańcy dają jej życie.

CO PANIĄ INSPIRUJE DO CODZIENNYCH OBOWIĄZKÓW?

Prywatnie to zdecydowanie mój 5,5- letni synek Michaś. Jeżeli on budzi się z uśmiechem i z pytaniem na ustach, które jest kontynuacją tego z poprzedniego wieczora, to wiem, że będzie to dobry dzień!

Zawodowo to satysfakcja naszych Klientów i to, że do nas wracają. Wtedy wiem, że to, co robię, ma sens i inspiruje mnie to do dalszego działania. Ogromną inspiracją jest również dla mnie mój mąż – to on mnie dopinguje do ciągłego rozwoju i wiary w siebie.

GDYBY MIAŁA PANI WYMIENIĆ NAJWIĘKSZĄ MOTYWACJĘ DO OSIĄGNIĘCIA SUKCESU, CO BY TO BYŁO?

Sukces sam w sobie jest dla mnie największą motywacją!

PP3
PP3

Komentarze Dodaj komentarz (4)

 1. Wiola 29/07/2019 22:44

  CytujSkomentuj

  Połączyć rolę matki z biznesem, z prowadzeniem firmy i w dodatku robić to, co się kocha, naprawdę lubi, to jest dopiero sukces i osiągnięcie życia! Tylko pozazdrościć i życzyć dalszych sukcesów w każdej dziedzinie!

 2. Renia 30/07/2019 22:58

  CytujSkomentuj

  Pani wygląda na pewną siebie, odważną i zdecydowaną kobietę! Taką pełną energii, która zachęca do współpracy i umie kierować zespołem! To pierwsze wrażenie, a po przeczytaniu wywiadu okazuje się, że jak najbardziej trafne ;) Dobrze się czyta takie pozytywne myśli! SUkcesów i powodzenia w dalszych działaniach!

 3. Dagmara 31/07/2019 07:55

  CytujSkomentuj

  Miło się zainspirować taką pozytywną Bohaterką. I niesamowite jest to, jak „przypadek” wpływa na całe nasze życie. Pani Paulino, ogromne kciuki za Pani i Męża działania! Pozdrawiam bardzo serdecznie!

 4. Sebastian 02/08/2019 20:15

  CytujSkomentuj

  Tak jest! Nie ma nic lepszego zawodowo niż obserwować, jak twoje pomysły, idee i działania przynoszą oczekiwane efekty! Sukces smakuje doskonale, może dlatego, że trzeba na niego zwykle bardzo bardzo długo czekać, może nawet nie czekać, trzeba go sobie długo wypracowywać!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.