Paulina (pinkylip)
Redakcja
21/08/2017

Paulina (pinkylip): Chcę robić coś, co sprawia mi radość

Codziennie towarzyszy mi złota myśl, którą często powtarza mi moja babcia: „Za długie czekanie, dobre śniadanie”. Dzięki niej mam o wiele więcej cierpliwości do wszystkich spotykających mnie wyzwań.

Co Cię najbardziej fascynuje?
Paulina (pinkylip):
Najbardziej fascynuje mnie to, że w czasach w jakich żyjemy mamy mnóstwo możliwości i jeśli dobrze się pokierujemy, możemy odnieść duży sukces. Uwielbiam poznawać historie ludzi, którzy osiągnęli bardzo wiele, poprzez rozwijanie swoich pasji. To bardzo inspirujące i motywujące. Mnóstwo rzeczy jest jeszcze do odkrycia, czy do osiągnięcia, trzeba się tylko otworzyć.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Szczerze mówiąc nie lubię myśleć o tym, co będzie kiedyś. Wolę żyć tym, co jest teraz, rozwijać to i czerpać z tego jak najwięcej radości. Mam tylko nadzieję, że w przyszłości będę robić to, co kocham i będę mieć z tego satysfakcję.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Zakładając bloga i Instagrama, chciałam pokazać moim obserwatorom, że nie trzeba wydać majątku, aby znaleźć kosmetyk, który spełni nasze wymagania. Chciałam testować kosmetyki ogólnodostępne i w przystępnej cenie dla każdego. Zawsze staram się pisać szczerze o każdym produkcie. Myślę, że w przypadku recenzji – szczerość jest bardzo ważna, ponieważ dzięki niej zyskujemy zaufanie czytelników.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Najwięcej radości sprawia mi robienie postępów. Uwielbiam patrzeć jak wzrasta liczba wyświetleń lub obserwatorów. Bardzo lubię także, kiedy ludzie komentują moje posty. Wiem wtedy, że jest to widoczne w Internecie i moja praca nie idzie na marne.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Przede wszystkim chciałabym powiedzieć im, żeby nie przejmowały się negatywnymi opiniami. Ludziom nie zawsze podoba się to, co robimy, często jest to spowodowane zazdrością. Osiągamy sukcesy, a oni prawdopodobnie boją się otworzyć na nowe możliwości. Róbcie to co kochacie, czerpcie z tego satysfakcję i czujcie się spełnione.

Największe marzenie przed Tobą to?
Moim największym marzeniem jest osiągnięcie wszystkich celów, jakie sobie postawię. Chcę robić coś, co sprawia mi radość, próbować nowych rzeczy i pokonywać swoje lęki. Chciałabym móc powiedzieć kiedyś, że przeżyłam swoje życie w pełni i osiągnęłam wszystko, czego pragnęłam.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Moją definicją sukcesu jest spełnienie i satysfakcja. Ważne jest to, aby robić coś, co sprawia nam radość. Wiemy wtedy, że jesteśmy w odpowiednim miejscu i wykorzystujemy nasz czas dobrze. Nie powinniśmy bać się rozwijać naszych pasji, ponieważ one mogą dać nam tę radość.

Zapraszam na: http://pinkyliprecenzje.blogspot.gr/?m=1
Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Paulina (pinkylip)
Paulina (pinkylip)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.