026[1]
Ela Makos
23/09/2017

Twarze HoReCa: Joanna Preisner – Tu każdy maluszek poczuje się jak VIP

Najlepsze są te miejsca, które tworzy się z miłością – tę zasadę potwierdza Joanna Preisner, właścicielka Hotelu Bacówka Radawa & SPA. To właśnie tam Goście odnajdują spokój, mogą złapać oddech i poznać Radawę, a także jej opiekuna Bacusia.

Bacówka Radawa & SPA to wyjątkowe miejsce, które zdecydowanie wyróżnia się na mapie Europy. Co było przyczyną powstania Hotelu i SPA? Gdzie leży źródło tego wyjątkowego miejsca?

Miłość.
To miejsce, w którym odnaleźliśmy się z mężem. Tutaj nasze drogi się połączyły i rozpoczęliśmy wspólną przygodę. To zapach lasu po letnim deszczu sprawił, że postanowiliśmy stworzyć magiczne miejsce jakim jest Bacówka Radawa & SPA. Miejscowość zawsze wzbudzała w nas pozytywne uczucia i miłe wspomnienia. Niezwykłe sosnowe puszcze są idealnym terenem do wypoczynku. Nie szukaliśmy miejsca – samo nas znalazło. Każde drzewo wprost pachniało tajemniczą historią unoszącą się w powietrzu. Do tego analiza finansowa i decyzja. Klimat, architektura, las. Już tylko kilka miesięcy dzieliło nas od spełnienia kolejnego marzenia – posiadanie własnego hotelu, który będzie dla gości „drugim domem”. Dla rodzin niezwykłym miejscem, z którego każdy wróci z miłymi wspomnieniami. Fascynacja historią Radawy sprawiła, że na łamach THE BACA TIMES  stworzyliśmy miejsce, w którym każdy czytelnik zatopi się w legendach o tym pięknym miejscu. Kiedyś zapytano nas – dlaczego południe Polski? Dlaczego Podkarpacie? Dlaczego Radawa? Tutaj też marzenia się spełniają choć trzeba być wytrwałym. I kochać Radawę.

Bacówka to też miejsce z misją. Na czym Skupiacie się Państwo tworząc ją? Jakie zasady staracie się Państwo , wspólnie z mężem wprowadzać?

Dzieci się bawią, a rodzice odpoczywają! To zasada, jaką pielęgnujemy i staramy się wprowadzać na każdym etapie funkcjonowania obiektu. Większość z nas jest rodzicami i doskonale wie, jak ciężko o 10 minut wyłącznie dla siebie. Zazwyczaj po urlopie z dzieciakami wracamy bardziej zmęczeni niż w momencie wyjazdu na upragnione wczasy. Ponieważ jestem mamą trójki wspaniałych urwisów doskonale wiem, czego potrzebują rodzice i ich pociechy na wyjazdach. Tak naprawdę to Julka, Olek i Tosia stworzyli to miejsce. Doradzili, sprawdzili i podrzucili masę pomysłów, z których dzisiaj najmłodsi goście Bacówki Radawa SPA korzystają. To dzięki nim powstał dwumetrowy pluszak o imieniu Bacuś i paszporty, które dzieci wypełniają podczas pobytu. Place zabaw, sala kinowa, w której mogą chrupać popcorn podczas wieczornego seansu i stado owieczek dokarmianych przez małych gości…. Oprócz tego zabiegi SPA dla maluchów i audiobook z przygodami Bacusia, który towarzyszy w drodze powrotnej do domu To wszystko stworzyła nieograniczona wyobraźnia dzieci, które zbudowały ten hotel siłą swojej fantazji.

W sierpniu Bacówka została już oficjalnie sklasyfikowana jako czterogwiazdkowy Hotel. Co to wyróżnienie oznacza dla Gości, którzy do Państwa przyjadą?

Hotel Bacówka Radawa SPA to przede wszystkim pierwszy czterogwiazdkowy hotel dla dzieci.  Każdy szczegół w obiekcie został przemyślany tak, aby zadbać o komfort całej rodziny podczas wypoczynku. Klasyfikacja Bacówki to przede wszystkim potwierdzenie naszych starań, aby oferować usługi hotelarskie na najwyższym poziomie. Obiekt w swojej ofercie posiada nowoczesne, przestronne apartamenty, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających gości, którzy podróżują z dziećmi. Na każdym kroku staramy się dopieszczać naszych najmłodszych gości. Niedocenione w innych hotelach u nas są priorytetem! Dlaczego właśnie dzieci? Bo to największe szczęście, jakie może nas spotkać w życiu. Chociaż czasem mamy serdecznie dość i brakuje nam sił, to i tak nie ma nic piękniejszego, jak uśmiech naszego szczęśliwego dziecka Jest to miejsce, gdzie każdy maluszek poczuje się jak VIP. Kid’s Concierge zadba o dobrą zabawę i mnóstwo atrakcji co da gwarancję wolnego czasu dla rodziców.

Nowe wyróżnienie to też z pewnością motywacja do tego, aby działać dalej i ciągle się rozwijać. Wydaje się, że w tym miejscu nie brakuje już niczego, warto jednak zapytać, jakie plany ma Pani wobec Bacówki?

To plany nie tylko moje, ale całej rodziny. Bacówka Radawa SPA to ciągłe pomysły i nowe realizacje. Zazwyczaj zrodzone podczas wieczornych kolacji. Cała nasz piątka siada do stołu i rozmawiamy o tym, co nowego możemy stworzyć w naszym magicznym miejscu. Oczywiście wszystkich pomysłów nie da się zrealizować. Niekiedy jest to kwestia finansowa, bo przecież dziecięca fantazja nie ma granic. Innym razem wymaga doszlifowania i wówczas trafia do realizacji. Nasze plany względem Bacówki kształtują się każdego dnia. Obecnie jesteśmy w trakcie wdrażania programu Bacusiowa Akademia Gotowania. Dzieciaki będą tworzyć cuda kulinarne pod okiem szefa kuchni. Pomocą będzie im służył oczywiście Bacuś. Nagrane odcinki dzieciaki na całym świecie będą mogły oglądać na naszym fanpage’u i kanale internetowym.

Bacówka Radawa SPA to też Farma Zdrowia. Kto może skorzystać z pakietów, które kryją się pod jej istnieniem?

Bacówka Radawa SPA stanęła przed nowym wyzwaniem – dbanie o zdrowie gości. Biorąc pod uwagę szybki tryb życia jaki prowadzimy oraz brak możliwości dbania w życiu codziennym o nasz organizm postanowiliśmy stworzyć własną FARMĘ ZDROWIA. W nowych działaniach Bacówkę Radawa SPA będzie wspierać ekipa lekarzy Centrum Medycznego MEDYK. Zadbamy o zdrowie każdego gościa jako pierwszy kliniczny hotel w Polsce. Stworzyliśmy unikalne pakiety, które będą odnawiać, wzmacniać i oczyszczać organizm. Każdy pakiet jest wspierany przez lekarzy, dietetyków, trenerów personalnych oraz fizjoterapeutów. Oferta jaką przygotowaliśmy jest dedykowana również dzieciom. Warto przecież już od najmłodszych lat zadbać o nawyki zdrowego odżywiania. Otwarcie Farmy Zdrowia planowane jest na dzień 22 października. Rodzinny bieg po zdrowie będzie inauguracyjnym rozpoczęciem dbania nie tylko o odczucia, ale również o zdrowie naszych gości.

Dzieci, dorośli, biznesmeni, miłośnicy zdrowego trybu życia… Jak udaje się pogodzić oczekiwania tak różnych gości?

Nie zapominajmy, że biznesmen to również szczęśliwy rodzic, a on także chce zadbać o swój organizm. Możliwości, jakie zostały stworzone w obiekcie były dokładnie przemyślane, zaprojektowane i konsekwentnie zrealizowane. Jak już wspomniałam dzieci się bawią, a rodzice odpoczywają. Dla dorosłych przygotowaliśmy ofertę dzięki, której zaznają chwili wypoczynku i relaksu w sosnowych lasach. Zapach świeżo mielonej kawy degustowanej w samym sercu zielonej puszczy jak również aktywny wypoczynek w postaci wycieczek rowerowych i wypraw kajakiem sprawi, że każdy zrelaksuje się i wypocznie.

W czym Pani zdaniem tkwi sekret sukcesu? Czy jest jakiś uniwersalny sposób na to, aby go osiągnąć?

Sukces to przede wszystkim możliwość robienia tego, co się kocha. To możliwość zajmowania się czymś, co sprawia, że umieramy z tęsknoty za każdym kolejnym dniem, a także możliwość przebywania z ludźmi, którzy sprawiają że ta tęsknota się potęguje. Rodzina, przyjaciele, współpracownicy. To dzięki wsparciu i motywacji, jaką dają możemy określić, w czym tkwi sekret sukcesu.

Prowadzenie tak wielopoziomowego przedsięwzięcia, ciągle rozwijanie go zajmuje z pewnością sporo czasu. Jaki jest jednak Pani sposób na czas wolny? Co lubi Pani robić poza pracą?

Przede wszystkim pracy nie traktuję jako pracę, ale jako możliwość realizowania się. Dzięki temu niejednokrotne staje się ona częścią spędzania czasu, w którym mogę się zrelaksować i odpocząć. Spędzanie czasu z rodziną, zabawy na świeżym powietrzu, wygłupy i masa śmiechu sprawiają, że czuję się kobietą spełnioną i szczęśliwą. Wspólne organizowanie ogniska i wypady z naszymi czteronożnymi pupilami do lasu to chwila, kiedy ładuję energię na kolejne dni.

Najbardziej marzę o tym aby…

…moje dzieci miały świadomość tego, że marzenia się spełniają. Trzeba o nie tylko zadbać i konsekwentnie dążyć do ich realizacji. Marzę o tym, aby się nie poddały i walczyły o swoją przyszłość całym sercem niezależnie od wszystkich przeciwności jakie wyrosną na ich drodze.


Więcej na: www.bacowkaradawa.pl

026[1]
026[1]

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 08/08/2019 11:59

    CytujSkomentuj

    Ja już dziecko mam duże i prędzej będę babcią niż ponownie mamą ;) ale bardzo mnie cieszy to, że powstają takie miejsca dla dzieciaków. Rodziny z dziećmi chcą odpocząć i nie być traktowane jak klient drugiej klasy, bo z dzieckiem pod pachą ;)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.