okladka
Aneta Zadroga
21/12/2018

Wybitne Polki – darmowy ebook do pobrania!

Kilka miesięcy pracy nad projektem „100 Wybitnych Polek na 100-lecie Wolnej Polski było dla całego mojego zespołu wspaniałą zawodową przygodą.

Mamy tu Kobiety, które zapisały się w naszej historii, osiągały wielkie sukcesy na wszelkich możliwych polach. Mam też współczesne Bohaterki kilkadziesiąt Kobiet z całej Polski, doświadczonych, z sukcesami i porażkami, które przekuły na sukces i takich, które dopiero zaczynają przygodę z własnym biznesem – to Bohaterki części drugiej Raportu, który przekazujemy Wam dla inspiracji i motywacji.

Ten projekt był mi bliski od momentu pomysłu. Dzięki pracy całego zespołu powstała publikacja, która nie jest rankingiem, podsumowaniem, listą zestawiającą jedynie zera na firmowych kontach Bohaterek, a która pokazuje rzeczywistą twarz Kobiet, które stoją za dużymi i małymi firmami. Które radzą sobie w często brutalnym świecie biznesu tak samo doskonale, jak mężczyźni, z którymi zawsze są zestawiane. Które mają własne marzenia, rodziny, upór i siłę do przetrwania każdej zawodowej sytuacji.

Dziękuję każdej Bohaterce tego raportu, za czas i serce włożone w ten projekt.

Dziękuję również wspaniałemu, nie tylko Kobiecemu Zespołowi Grupy Medialnej Lifestyle, który spędził kilka miesięcy po to, by tą publikacją zainspirować
tysiące Czytelniczek i powiedzieć im: „Myślicie o własnym biznesie? Spróbujcie, przecież Polki potrafią!”

Inspirującej lektury!

RAPORT DO POBRANIA ZA DARMO ZNAJDZIECIE W TYM LINKU oraz po kliknięciu na każde z poniższych zdjęć!

okladka
okladka

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 24/12/2018 05:40

    CytujSkomentuj

    Zapraszam serdecznie do czytania. 100 niezwykłych kobiet do zainspirowania się, coś bardzo ważnego dla każdej z nas. Do biznesu, rodziny, miłości czy spełniania się na drodze do rozwoju, pojmowanej na własny sposób. Współczesnym bohaterkom życzę powodzenia, innowatorkom i wojowniczkom z minionych dekad dziękuję za to, co zrobiły dla Polski i polskich kobiet.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.