Zloty Pedzel
Redakcja
12/09/2017

Złoty Pędzel: Zbyt wielu ludzi przecenia to, kim nie jest i nie docenia tego, kim jest

Sukces to nic innego jak spełnianie swoich marzeń i dążenie do obranych przez siebie celów.

Co Cię najbardziej fascynuje?
Złoty Pędzel:
Najbardziej fascynują mnie ludzie, którzy mają swoją pasje i którzy oddali się jej w stu procentach. Dla nich pasja jest narkotykiem, kofeiną, motywacją na całe ich życie. Zawsze fascynowali mnie tacy ludzie, ponieważ mieli obrane cele w życiu i wiedzieli czego tak naprawdę chcą. Pasja dla nich to druga, a nawet czasem pierwsza miłość.

Jak wyobrażasz sobie swoją zawodową przyszłość za kilka lat?
Nigdy tak w stu procentach nie zastanawiałam się nad swoją przyszłością, ale niekiedy napływały mi takie myśli do głowy. Moim marzeniem od dawna jest założenie własnej działalności. Myślę, że w przyszłości będzie to do zrealizowania, w szczególności gdy w moim życiu pojawiła się nowa pasja, którą staram się rozwijać coraz bardziej z dnia na dzień.

Co starasz się przekazać obserwującym Cię fanom?
Fani są dla nas bardzo ważni – dają nam energię, którą możemy wykorzystać, np. przy napisaniu kolejnego wpisu. Dla mnie są oni podporą, w którą zawsze mogę wierzyć. Dzięki nim wiem dla kogo piszę. Staram się im przekazać cząstkę mnie i cząstkę swojego życia. Mój blog jest prowadzony na temat nowinek i porad kosmetycznych, które staram się przekazać moim fanom.

Co sprawia Ci w pracy największą radość?
Moja praca polega na wykonywaniu makijaży okolicznościowych, więc największą radością jest obraz uśmiechniętej i zadowolonej klientki, która opuszcza moją pracownię w skończonym makijażu. Zawsze czuję wtedy satysfakcję, że moja praca nie poszła na marne.

Co chciałabyś przekazać innym kobietom, aby uwierzyły w siebie i w swoje możliwości?
Myślę, że każda kobieta powinna wierzyć w siebie i w swoje możliwości. Niestety często kobiety w to nie wierzą, zbyt nisko siebie cenią, źle się traktują, myślą, że na daną rzecz nie zasługują, ale wcale tak nie jest! Nie powinnyśmy tak myśleć. Zacznijmy słuchać bliskich, bo to oni wiedzą jakie naprawdę jesteśmy, ewentualnie co powinnyśmy zmienić. Pamiętajmy jednak, że nie jesteśmy takie same. Wiara w siebie i swoje zdolności jest najważniejsza. Moje motto, które pojawiło się na samym początku tego wywiadu, powinno dać wam wiele do myślenia: „Zbyt wielu ludzi przecenia to, kim nie jest i nie docenia tego, kim jest”.

Największe marzenie przed Tobą to?
Moje największe marzenie, tak jak już wcześniej wspomniałam, to otworzenie własnej działalności, a dokładniej to własny gabinet kosmetyczny. Myślę, że wystarczy mi sił i motywacji na spełnienie tego dużo marzenia.

Jaka jest Twoja definicja sukcesu?
Sukces to nic innego jak spełnianie swoich marzeń i dążenie do obranych przez siebie celów.
Uważam, że każdy w swoim życiu osiągnął swój sukces, z którego jest dumny.

Zapraszam na: https://www.instagram.com/basienka18/

Rozmawiała: Agnieszka Słodyczka

Zloty Pedzel
Zloty Pedzel

Komentarze Dodaj komentarz (2)

  1. Dagmara 25/06/2019 08:02

    CytujSkomentuj

    Bardzo lubię w wręcz przepadam wprost za takimi motywującymi i ciepłymi historiami spod rąk kobiet, właścicicielek biznesów. Widać, że Pani kocha to, co robi i cieszy się tym. To miłe.

  2. aleksandra 28/01/2020 13:58

    CytujSkomentuj

    Piękna dziewczyna i gratuluję Ci odwagi. Ważne by żyć w zgodzie ze samym sobą i iść i sie nie poddawać. Przeczytałam kiedyś: padłaś? Powstań. Popraw koronę i zas… do przodu! Też mnie czasami nachodzi żeby coś zmienić zawodowo w moim własnym życiu,ale boję się że lata swoje robią i już tych młodych ludzi nie dogonię pod kątem samo realizacji. Wiec działajmy i bawmy się życiem!.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.