koneckiikona
JJ
06/08/2012

Kamil Konecki: Są sposoby na kobiety

Na co dzień zajmuje się fotomodelingiem, bierze udział w pokazach mody, krótkich epizodach w serialach i filmach. Dla nas, wkroczył na ring jako „Rocky” – najsłynniejszy bokser w historii filmu

EksMagazyn: W sesji dla EksMagazynu wcieliłeś się w kultową rolę graną przez Sylvestra Stalonne. Łatwo było wejść w jego buty, a raczej rękawice?
Nie było łatwo i dopiero po takiej sesji zdałem sobie sprawę, jaką pracę musi włożyć podczas treningu ktoś, kto zajmuje się boksem zawodowo. To ciężki kawałek chleba (śmiech).

Dobrze czułeś się na ringu?

Tak szczerze? Pierwszy raz byłem na ringu z prawdziwego zdarzenia. Było to dla mnie coś nowego, a to przekłada się na poczucie swobodnego poruszania się w takim miejscu. Nie czułem się na ringu jak przysłowiowa ryba w wodzie.

Co najbardziej podobało ci się w filmie „Rocky”?

Gra aktorska Sylwestra Stalonne.

Biłeś się kiedyś na poważnie?
Ciężko to nazwać biciem się, ale każdy zapewne miał z kimś jakieś „sparingi” i przypominam sobie jeden krótki epizod z czasów podstawówki, który zakończył się „liściem” z mojej strony. Kolega uciekł…

W jakiej sytuacji użyłbyś argumentu siły, zamiast siły argumentu?

Nie jestem zwolennikiem używania siły w jakichkolwiek relacjach między dwiema osobami i zawsze siłę argumentu stawiam na pierwszym miejscu. Użyłbym siły tylko i wyłącznie w formie obrony, bo jak to mówią: „najlepszą obroną jest atak”.

A czym jest w stanie „pokonać” cię kobieta? Ciętym dowcipem? Czy może wtedy, kiedy zrobi się na bóstwo?
Zdecydowanie to drugie, ale pamiętajmy, że mężczyźni też mają swoje sposoby, aby „wygrywać” z kobietami…

Lubię w kobietach…

Szczerość, uczciwość, pewność siebie, zaradność.

Najbardziej szalona rzecz, jaką zrobiłeś?
Hmm… skok na bungee, z wysokości 90 metrów? Niestety, wyższego nie było (śmiech). W planach mam skok ze spadochronem w tandemie.

Męski facet to…

Co czyni faceta męskim? Przede wszystkim kobieta u boku… Męskość określa się w zależności od środowiska, a, że żyjemy w świecie zwierząt, to główną domeną typowego męskiego samca powinien być testosteron oraz pewność siebie w spojrzeniu.

koneckiikona
koneckiikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. herr 05/10/2012 10:35

    CytujSkomentuj

    Kobieta u boku…ciekawe czy jakaś u ciebie zagrzeje miejsca, bo głupi jesteś jak gówno :)

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.