na zdjęciu Marcin Szpak
Edyta Nowicka
10/03/2017

Marcin Szpak: Na granicy rzeczywistości i halucynacji

Marcin Szpak niemal od samego początku przejawiał zainteresowanie sztukami audiowizualnymi. Przemierzając kolejne ich odmiany trafił w kocu na fotografię, której jest wierny do dzisiaj.

W 2008 roku Artysta ukończył Warszawską Szkołę Filmową na wydziale Fotografii. Nieustannie zachwyca odbiorców kolejnymi zdjęciami i pokazuje im nieco inny świat. Jego fotografie to poniekąd wizje balansujące na granicy rzeczywistości i halucynacji.

Marcin Szpak to twórca świata fantazji, który jest z jednej strony okrutny, a z drugiej erotyczny. W tym świecie nie brakuje portretów, przedmiotów, mody czy zaskakującej nas rzeczywistości.

Każda z jego sesji to konkretna historia, którą dzieli się potem z innymi m.in. podczas licznych wystaw – zbiorowych i indywidualnych.

Nie tylko fotografuje, ale i przekazuje swoją pasę oraz wiedzę innymi. Doświadczyli tego np. uczestnicy zajęć w Trójmiejskiej Szkole Fotografii, które prowadził wspomniany Artysta.

Więcej zdjęć Artysty można znaleźć na stronie: marcinszpak.com

oraz na Facebooku: www.facebook.com/MarcinSzpakPhotograpy/?fref=ts

Fot. Marcin Szpak

na zdjęciu Marcin Szpak
na zdjęciu Marcin Szpak

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 23/09/2019 19:29

    CytujSkomentuj

    Mega klimat. Bardzo mój styl. Nie znałam wcześniej twórczości tego Artysty a wygląda mi na to, że warto i to bardzo, zapoznać się z poprzednimi pracami Pana Marcina Szpaka. Bezkompromisowo i ze świadomościa, kiedy nacisnąć migawkę. Szacun.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.