Mateusz_Głogowski1
Mateusz na Gali 2. urodzin EksMagazynu, fot. Michał Łepecki
Anna Chodacka
29/10/2012

Mateusz Głogowski: to dopiero na początek

Jest dopiero na samym początku swojej drogi zawodowej. Aktualnie przygotowuje się do konkursu FitLOOK Model 2012. Swój debiut sceniczny miał na Gali 2. urodzin EksMagazynu – „Prohibicja w Krakowie”

EksMagazyn: Czy posiadanie takiego ciała jakie masz teraz to cel sam w sobie?

Mateusz Głogowski: Zacznę od początku. Kiedy jeszcze nie trenowałem nikt nie kojarzył mnie ze sportem, byłem chudzielcem bez grama mięśnia. W pewnym momencie postanowiłem to zmienić i za swoje pierwsze zarobione pieniądze kupiłem sprzęt, który ustawiłem w piwnicy i od tego się zaczęło. Na początku trenowałem po to aby podnieść swoją samoocenę. Od samego początku powiedziałem stanowcze „nie” słodyczom, fast foodom i alkoholowi. Oczywiście zdarzały się wyjątki (śmiech). Często słyszę od znajomych: „Ciągle ćwiczysz, po co Ci to?” Gdybym miał takie podejście nigdy nie doszedł bym do takiej sylwetki.

Jak to jest z twoją dietą?

Jeżeli chodzi o dietę to nie jest dla mnie jakimś wielkim wyrzeczeniem stosowanie jej. Nie przepadam za słodyczami i fast foodami. Nie jem ich z wyboru a nie dlatego, że dieta mi zabrania. Dla większości ludzi utrzymanie prawidłowego odżywiania jest wręcz niemożliwe. Dla mnie jest to już normalny tryb życia.

Gdzie będzie Cię można zobaczyć w najbliższym czasie?

Aktualnie przygotowuję się do Konkursu FitLook Model 2012. Na tym jednak nie  poprzestanę.

Pracujesz jako trener personalny

Czułbym się co najmniej głupio będąc trenerem i doradzając innym bez odpowiedniego wyglądu, trener musi sobą coś reprezentować, dawać wzór, motywować nie tylko słowem ale i wyglądem, myślę że dobrze wyglądający trener jest po prostu wiarygodny.

Fot. Darek Stawski

Czy zamierzasz pracować jako model?

Jeżeli pojawi się szansa zarobienia pieniędzy poprzez modeling to czego chcieć więcej? Już od małego zawsze miałem marzenie zostać modelem. Obecnie powoli wdrążam je w życie, bo chyba o to chodzi – aby dążyć do swoich marzeń. Może ktoś mnie dostrzeże. Czy mi się uda? Czas pokaże.

Jacy mężczyźni, Twoim zdaniem, podobają sie kobietom?

To jest temat rzeka (śmiech). Ile kobiet tyle gustów. Uważam jednak, że w XXI wieku kiedy mamy tzw. kult ciała, na pewno podobają się dobrze zbudowani faceci (nie mylić z pakerami). Chociaż większość kobiet wypiera się tego, ja jednak obstawiam przy swoim. Po drugie – typ indywidualisty. Myślę że każda kobieta chciałaby mieć mężczyznę, który ma własne zdanie, zasady i wyróżnia się z tłumu. A po trzecie faceci którzy mają tzw. ciemną stronę, czyli ci nie do końca okrzesani (śmiech).

Mateusz_Głogowski1
Mateusz_Głogowski1

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Alicja 30/10/2012 15:19

    CytujSkomentuj

    Trochę młody ten pan, ale wygląda całkiem całkiem, ma coś w sobie, nie jest typowym ładnym chłopcem, a to bardzo dobrze!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.