tomasz-ossolinski800na600
Fot. TVN
LukaszKedzior
21/05/2015

Tomasz Ossoliński: Moda to ciężka praca

Zdecydowanie każdego można ubrać w marynarkę. Marynarka ma tę cudowną funkcję, że jeżeli jest dobrze skrojona i uszyta, to ubierze każdego!

EksMagazyn: Czym dla ciebie jest styl?

Tomasz Ossoliński, projektant: Styl to jest to, czym się otaczamy na co dzień. Styl to coś, co pozwala nam „ładniej żyć”.
Czy to prawda, że w modzie już było wszystko?

Teoretycznie tak, ale jednak co sezon udaje się projektantom zaskakiwać widzów, odbiorców, klientów, więc praktycznie nie do końca!

Czy od zawsze wiedziałeś, że będziesz projektantem?

Od zawsze wiedziałem, że chcę być projektantem. Od momentu, kiedy młody człowiek zadaje sobie pytanie – kim będę w przyszłości. Ja wiedziałem, że projektantem. Moja babcia była krawcową i stąd wzięła się moja fascynacja modą.

Czy sam zdecydowałbyś się na udział w „Project Runway”?
Kiedyś, 10 lat temu, jak startowała amerykańska edycja, nazwano program „Big Brotherem dla projektantów”. Pomyślałem, że to super pomysł i wziąłbym w czymś takim udział.

Cały tekst dostępny w drukowanym wydaniu EksMagazynu (nr 27).

tomasz-ossolinski800na600
tomasz-ossolinski800na600

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 12/10/2018 21:23

    CytujSkomentuj

    Są nazwiska oznaczające klasę samą w sobie. Pan Tomasz jest jednym z nich. Nie znam prywatnie, ale jawi się jako wizjoner ale zarazem taki „ludzki” i normalny. I właśmie takim osobom życzę jak najlepiej – by spełniały marzenia, ale nie zatracały swego serca <3

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.