1-2
Ela Makos
06/06/2017

Admirał Hotel: Odpoczynek w pięknej oprawie

Centrum miasta, które kołysze się w rytm morskich fal, a w nim Obiekt godny wizyty samego admirała. Nic dziwnego, że miejsce to nosi właśnie nazwę Hotel Admirał ****. Zapraszamy na wycieczkę, podczas której nowoczesność będzie się splatać z luksusem i marynistycznym, kameralnym klimatem.

Hotel Admirał **** umiejscowiony jest niemal w samym centrum gdańskiej starówki. Nie jest to typowy hotel nad Motławą. Zachowuje prawdziwie admiralski standard i klasę. Goście mogą poczuć się tu absolutnie wyjątkowo. Z czego jeszcze wynika ta wyjątkowość? Wystarczy tylko wyobrazić sobie unikalną atmosferę Starego Miasta, profesjonalną i przyjemną obsługę, komfortowy nocleg, smakowitą kuchnię oraz możliwość odprężenia się w strefie relaksacyjnej.

Lokalizacja hotelu sprawia, że jest on idealnym miejscem na odpoczynek oraz do korzystania z najważniejszych uroków miasta Gdańsk. Dobry dojazd do hotelu pozwala również  na odwiedzanie nieco dalszych atrakcji Trójmiasta i jego okolic.

Co czeka na Gości w pokojach? Każdy z nich jest starannie i bardzo estetycznie zaprojektowany oraz przestrzenny. Przyjeżdżając do tego gdańskiego Hotelu można zatem liczyć na komfortowy pobyt. Obiekt jest również dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Hotel Admirał to jednak nie tylko noclegi. To również idealne miejsce na zorganizowanie konferencji. Co więcej, Obiekt współpracuje z firmami, które organizują różnego rodzaju szkolenia lub panele dyskusyjne.

Centrum Gdańska to doskonałe miejsce do tego typu spotkań, a catering jaki zapewnia restauracja hotelu dodatkowo uatrakcyjni wszelkie eventy biznesowe. Na miejscu dostępny jest również parking płatny niestrzeżony, a ponadto wszyscy Goście mogą skorzystać z zabiegów kosmetycznych i masaży w hotelowym SPA.

Hotel Admirał jest otwarty również na specjalne prośby Gości i nietypowe zadania. Personel już niejednokrotnie zajmował się m.in. przygotowywaniem prezentów specjalnych do pokoju przed przyjazdem, organizował wycieczki dla Gości, dojazd do Obiektu czy pomagał w przygotowaniu odprawy lotniczej oraz w wielu innych sytuacjach.

Stali Goście mogą natomiast liczyć na specjalne rabaty i niespodzianki. Wszystko to nad malowniczą Motławą – w centrum Gdańska.

Więcej na: www.admiralhotelgdansk.pl

1-2
1-2

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.