sbialowieza1
Karol Pisarski
03/03/2019

Hotel „Białowieski”*** Conference, Wellness & SPA

Luksusowy odpoczynek w otoczeniu Białowieskiego Parku Narodowego!

Hotel „Białowieski”*** Conference, Wellness & SPA to obiekt położony w samym sercu Puszczy Białowieskiej. Zaciszna lokalizacja, bezpośrednie sąsiedztwo terenów objętych ochroną w ramach programu Natura 2000, a jednocześnie bliskość Białowieskiego Parku Narodowego i zabytków pozostawionych przez cara Aleksandra III sprawiają, że obiekt jest idealnym miejscem do wypoczynku.

Hotel „Białowieski”*** Conference Wellness & SPA dysponuje 86 obszernymi, komfortowo wyposażonymi pokojami. 68 pokojów i apartamentów znajduje się w nowo oddanej części Komfort & Business, zaś 18 pokojów w części Standard Hotelu.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy pokoje dwuosobowe standard (które mogą służyć jako ekskluzywne jedynki), pokoje typu superior, business i dwupoziomowe apartamenty o łącznej bazie noclegowej 200 miejsc.

Każdy pokój wyposażony jest w TV SAT, bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, telefon, radio, łazienkę, sejf. Większość z nich jest wyposażona w balkony.
Na terenie obiektu znajduje się największy kompleks basenowy w tej części regionu z atrakcjami: basen kryty 17x10m, dzika rzeka, gejzery powietrzne, ławki z masażem powietrznym, natryski wrażeń, jacuzzi wewnętrzne i zewnętrzne całoroczne, sauny i łaźnie parowe oraz bardzo bogata oferta SPA.

sbialowieza1
sbialowieza1

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 04/03/2019 21:19

    CytujSkomentuj

    Wygląda pięknie, zwłaszcza basen a ja bardzo basenowa jestem, jesli mogę tak to określić ;) no i wszelkie piękne SPA bardzo na mnie działają pozytywnie :) z przyjemnością kiedyś pojadę z rodzinką wypocząć w takim pieknym otoczeniu

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.