skash1
Edyta Nowicka
25/02/2019

Kashubian Lodge & SPA zaprasza

Magiczny obiekt Kashubian Lodge & SPA – wytworność w kameralnym siedlisku, stworzonym z miłości do przestrzeni i ciszy!

Nasze motto to „Tutaj raduje cisza”, a sama ostoja powstała jako odpowiedź na zamiłowanie do otwartych przestrzeni i przyrody oraz odpoczynku bez zgiełku i pośpiechu.

Kashubian Lodge & SPA to miejsce na rodzinny pobyt z dziećmi, romantyczny weekend we dwoje, ale również dla pobycia z samym sobą, zanurzeniu się w relaks i „ładowanie akumulatorów” po miejskim pędzie i gorączce.

Zorganizujemy rodzinną uroczystość i szkolenia dla pracowników a szczególnie kadry menadżerskiej, pobyty nakierowane na relaks dla ciała i ducha oraz bardzo aktywne pobyty fitness we współpracy z trenerami personalnymi oraz coachami. Latem polecamy rowery i kajaki a zimą, dzięki usytuowaniu nieopodal 3 ośrodków narciarskich, odrobinę śnieżnego szaleństwa na nartach lub snowboardzie.

Oferujemy wypoczynek w kameralnym, ale eleganckim miejscu z uszytym na miarę potrzeb pobytem, głębokim relaksem w naszym SPA, które łagodnie przenosi gości w klimat orientu. Z kąpielami w solankowym basenie, rytuałem sauny, z której roztacza się widok na las oraz genialnymi masażami. Zimą zapraszamy śmiałków do skoku prosto z sauny w śnieżną zaspę dla hartu ciała i ducha.

skash1
skash1

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Dagmara 01/03/2019 23:02

    CytujSkomentuj

    Aż chce się jechać tam! Widać, że jest bardzo elegancko, ale z klimatem. No i ta ogromna sauna z widokiem na leśne tereny. No i basen jest a dla mnie sauna i basen w obiekcie to pełnia szczęścia ;) nic mi więcej nie potrzeba. Nooo, może jeszcze jakiś mały kieliszek wina na tarasie wieczorem by się przydał ;) lub jakaś pyszna herbatka przed snem. Piękne miejsce, jestem oczarowana.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.