1
Ela Makos
13/06/2017

Odpoczynek na najwyższym poziomie

Te apartamenty nie tylko cieszą oko, ale i dają nam szansę na to, abyśmy na moment zapomnieli o otaczającym nas świecie i dali się ponieść lenistwu. Wewnątrz czeka na nas piękna sypialnia i jacuzzi, a na zewnątrz mnóstwo zieleni oraz błogi spokój. Czas ruszyć do łódzkiego Campoverde.

W takim miejscu czas płynie zupełnie inaczej. To jednak sprawka niezwykłego klimatu i standardu miejsca, jakim jest zagnieżdżony w Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich Ośrodek Campoverde. To właśnie tam Goście szukają odprężenia, chwili na odpoczynek oraz pięknych wnętrz, w których mogą przyjemnie spędzić czas.

Pokój idealny

Podczas gdy niektórzy Goście decydują się na dwuosobowe pokoje o wysokim standardzie, inni wybierają apartamenty z jacuzzi. W ich skład wchodzi pokój dzienny z rozkładaną i bardzo wygodną sofą, biurko do pracy, sypialnia, łazienka z wanną wyposażoną w hydromasaż oraz toaleta.

To wszystko znaleźć można w apartamentach zlokalizowanych na najwyższej kondygnacji budynku. Ich rozmieszczenie pozwala Gościom na rozkoszowanie się pięknym widokiem, który roztacza się na okoliczne tereny zielone i wspomniany już Park Krajobrazowy Wzniesień Łódzkich.

Aktywne lenistwo

Ten relaks w apartamencie warto jednak rozszerzyć o rekreację na świeżym powietrzu. Ogrom przestrzeni, arena jeździecka, zapierające dech w piersiach pokazy rodem z westernów, nordic walking, przejażdżki rowerowe… Jest mnóstwo rzeczy, które można, a nawet trzeba zrobić będąc w łódzkim Campoverde. Pozostaje nam jedynie pozwolić sobie na chwilę relaksu nieopodal tętniącego życiem miasta.

Więcej na: www.campoverde.pl

1
1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.