hotel_1
Ela Makos
23/05/2017

ORIZA: Znamy potrzeby naszych Gości

Rodzinne uroczystości nie mają przed nimi tajemnic, a sprawianie prezentów jest ich specjalnością. Co więcej, doskonale wiedzą, jak profesjonalnie zorganizować konferencję lub szkolenie, a także bez trudu pokażą zainteresowanym, jak żyć zdrowo i bardziej zwracać uwagę na to, czego chce nasz organizm. Mowa o specjalistach z hotelu ORIZA, którzy bardzo dobrze rozpoznają różnorodne potrzeby Gości.

Planując rodzinne uroczystości zależy nam przede wszystkim na tym, aby poza cudowną atmosferą towarzyszyło nam pyszne jedzenie, piękne wnętrza oraz przyjazna obsługa, która będzie potrafiła odnaleźć się w każdej sytuacji. Ci, którzy mieli okazję zorganizować ważną dla nich uroczystość w Hotelu ORIZA doskonale wiedzą, że w tym miejscu wszystkie te założenia zostaną spełnione, a spokój i ciszę, które odnajdziemy wokół Obiektu docenią nawet najbardziej wymagający Goście.

Miły upominek dla bliskich

Podobnie jest z prezentami. Niejednokrotnie długie tygodnie zajmuje nam wybór tego idealnego prezentu dla drugiej osoby. Nie zawsze bowiem znalezienie czegoś odpowiedniego jest proste. Dlaczego zatem nie postawić na voucher, dzięki któremu ktoś z naszych bliskich będzie mógł odpocząć w Hotelu Oriza, zjeść pyszną kolację w hotelowej restauracji, a przy okazji wybrać się do Kopalni Soli w Wieliczce, czy podjechać do pobliskiego Krakowa lub poznać przyrodę Beskidu Wyspowego. Miło spędzony czas, niebanalny prezent i pyszne jedzenie – gwarantowane!

Odskocznia dla pracowników

Pracodawcy od czasu do czasu chcą, aby ich pracownicy nieco się zintegrowali, rozwinęli swoje kompetencje i zmotywowali się do dalszych działań. Nic zatem dziwnego, że starają się zorganizować szkolenia czy konferencje na najwyższym poziomie. Przygotowując takie wydarzenie warto się jednak zgłosić do specjalistów. Ci z Hotelu ORIZA w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą trenerską potrafią zaskoczyć. Prowadzą bardzo merytoryczne spotkania, ale i chętnie rozwijają umiejętności uczestników podczas warsztatów. Wiadomo jednak, że nie samą pracą żyje człowiek! Dlatego pracodawcy wybierają również panel, w którym królują gry integracyjne. Po takim dniu wrażeń nie brakuje jednak chętnych na zajęcia sportowe, które odbywają się w Hotelu ORIZA.

Piękne i zdrowe ciało

Dla wielu tygodniowy pobyt w Hotelu ORIZA nie wiąże się jedynie z błogim odpoczynkiem. Goście coraz częściej decydują się bowiem na to, aby spędzić ten czas na nauce… zdrowego życia. Tydzień „Żyj Zdrowo!” to kolejna propozycja od Obiektu, dzięki której zainteresowani Goście mogą poznać tajniki zdrowego stylu życia, dowiedzieć się, co należy jeść i jak ćwiczyć, aby poczuć się lepiej. Podczas tych siedmiu dni z pewnością nie zabraknie czasu na konsultacje z dietetykiem, wybór najbardziej adekwatnej diety, profesjonalne pomiary i analizy składu ciała, a także pyszne posiłki.

Smacznie i z głową

Dumą Hotelu ORIZA jest Restauracja, w której odnaleźć można zarówno tradycyjne dania kuchni polskiej jak i europejskiej. Nie brakuje tam również zdrowych potraw dla osób dbających o zdrowy styl życia.

Ci, którzy nie mają jednak czasu, aby wpaść na moment do Restauracji i spróbować zdrowych specjałów mogą skorzystać z cateringu dietetycznego, nad którym każdego dnia pracuje dietetyk i Szef Kuchni. To dzięki nim klienci mogą liczyć na dobrze przygotowane i zrównoważone posiłki.

Piękne pokoje, bogate zaplecze konferencyjne, starannie przygotowywane posiłki i otwartość na tych, którzy chcą zmienić swoje życie na zdrowsze – to jedynie część znaków rozpoznawczych Hotelu ORIZA. W tym miejscu energię do działania można czerpać bez końca.

Więcej na: www.oriza.pl

hotel_1
hotel_1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.