sosowa8
Edyta Nowicka
14/02/2019

Osowa Sień: Apartamenty. Wino. Przyjęcia.

Zapraszamy na krótką historyczną wędrówkę po wyjątkowym miejscu!

Zanim nastąpiła zmiana granic polsko-niemieckich w 1945 roku, pałac Osowa Sień należał do rodu Ossowskich (Brandenstein), będąc tym samym domem dla energicznej, młodej Panny – Leonnie Osowski (wtedy Jolanthe von Brandenstein), która dorastała w tym czarującym miejscu. Korzystając z licznych inspiracji wokół oraz dobrej energii, z której znany jest ten obiekt, Leonnie spędziła wiele lat na pisaniu barwnych opisów pałacu, a także samej wioski, Osowa Sień.

Aby oddać hołd fascynującym opowieściom Leonnie, nasze apartamenty noszą nazwy tytułów dziesięciu z jej książek. Indywidualna stylizacja pokoi oraz ich wyposażenie, wybrane przez nas na bazie kilkuletnich podróżniczych doświadczeń, sprawią że możesz zechcieć wybrać swój ulubiony „kąt” w naszym zamku, do którego będziesz mógł wielokrotnie powracać.

Apartamenty
Wybierz jeden z dziesięciu, świetnie urządzonych zamkowych apartamentów, których powierzchnia waha się od 30 do 55 metrów kwadratowych. Każdy z nich został odrestaurowany w skandynawskim standardzie, dlatego możesz spodziewać się estetyki opartej na drewnianych elementach, ciepła bijącego od podgrzewanych płytek oraz komfortu osobistej przestrzeni, zarówno jadalnej, jak i dziennej.

Z racji tego, że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia, mamy przyjemność zaprosić Cię do naszego szwedzkiego stołu w zamkowym salonie, z okien którego roztacza się widok na historyczny park.

Podczas całego pobytu tutaj, możesz rozkoszować się atmosferą salonu, zapuszczać się na zamkowe wieże oraz relaksować w licznych salach, które oferujemy. Nie wahaj się poinformować nas, jak czujesz się, spędzając czas w naszym pałacu.

Pałac ten znany jest z emisji silnej, pozytywnej energii. Pierwotni właściciele nie bez powodu zbudowali go akurat w tym miejscu; wiadomo, że skoncentrowane jest tutaj źródło pożądanej witalności. Arystokracja, wybierając lokalizację swojej posiadłości, chciała z energii tej czerpać możliwie jak najwięcej. Dziś energia odnaleziona przez kreatywne oraz nieprzeciętne jednostki, stała się oazą, do której nasi goście przybywają, aby odzyskać i nabrać nowych sił.

Doświadczenia smakowe
Smakoszy zapraszamy do zanurzenia się w regionalnych specjałach, dostępnych w naszej pałacowej kuchni. Współpracujemy z lokalnymi farmerami oraz rzemieślnikami, aby dostarczać naszym Gościom etycznych, zdrowych oraz wysokojakościowych produktów.

Nasza kawa parzona jest w małych partiach we Wrocławiu, a nasze jajka są z wolnego wybiegu od sąsiada-farmera. Z kolei konfitury i inne przetwory pochodzą z kuchni jego córki. Samodzielnie również dokonujemy wyboru serwowanych przez nas piw rzemieślniczych, pochodzących z browarów z całego regionu. Kładziemy nacisk na różnorodność oraz oryginalność wyrobów, wytworzonych z pasją i uczciwością.

Dla tych, którzy chcieliby spróbować jeszcze więcej, mamy ofertę przystawek, złożoną z zarówno produktów lokalnych jak i naszych ulubionych przysmaków z całej Europy.

Wesela i przyjęcia
Pragniemy sprawić, aby urządzane tutaj przyjęcia na długo pozostały niezapomniane. Dlatego oferujemy bezpośrednią pomoc w przygotowaniach, tak aby każdy aspekt był perfekcyjnie dobrany do indywidualnych potrzeb. Czy będą to prywatne sesje jogi, warsztaty czy wesele, w Pałacu Osowa Sień zapewnimy niepowtarzalne przeżycia, którymi będziesz mógł cieszyć się z innymi, podczas gdy my zajmiemy się organizacją.

sosowa8
sosowa8

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.