slawenda2
Edyta Nowicka
13/02/2019

Podróżujemy po SPA: Lawendowe Termy

Zapach lawendy niesie tu ukojenie dla ciała i ducha!

To wyjątkowe miejsce, jakim jest Medical SPA Hotel Lawendowe Termy w Uniejowie, gdzie lawenda obecna jest na każdym kroku, poczynając od pola lawendy przed Hotelem. Jest obecna w kuchni, w której wykorzystywana jest w sposób niespotykany nigdzie indziej w autorskich przepisach szefa Kuchni Urszuli Czyżak. Kuchnia Lawendowych Term to autorskie dania powstałe na bazie filozofii slow food przy użyciu regionalnych produktów.

Centralne położenie i bliskość autostrady A2 sprawiają, że hotel ma bardzo dobrą dostępność komunikacyjną.

Czterogwiazdkowy hotel oferuje 55 komfortowo wyposażonych pokoi jedno- i dwuosobowych, pokoje rodzinne oraz apartamenty wyposażone w tarasy z całorocznym jacuzzi solankowym. Do dyspozycji gości biznesowych oddano 3 sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny, z dostępem do światła dziennego oraz 2 gabinety na kameralne spotkania biznesowe. Przestronna sala restauracyjna umożliwia organizację imprez dla 120 osób.

Wysoką jakość zabiegów oferowanych w Termalnym SPA, osiągamy dzięki wyspecjalizowanej kadrze kosmetologów i fizjoterapeutów, nowoczesnemu sprzętowi oraz doskonałym kosmetykom renomowanej marki KLAPP COSMETICS.

Ofertę uzupełniają autorskie zabiegi z wykorzystaniem lawendy oraz słonej wody uniejowskiej.

Dla relaksu i zdrowia udostępniliśmy basen z uniejowską słoną wodą. Jej liczne właściwości lecznicze sprawią, że w myśl sentencji sanus per aquam, zrelaksują ciało, a skóra odzyska blask.

slawenda2
slawenda2

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.