Talaria 01 '15 web L-95
Ela Makos
26/06/2017

Twarze HoReCa: Talaria – Z miłości do komfortu

TALARIA RESORT & SPA to nowe miejsce gościnne na mapie Polski i pierwszy w Polsce obiekt hotelowy wellness i spa, którego oferta pobytowa stworzona została z myślą o kobietach. W weekendy wypoczywają u nas wyłącznie Panie!

Nazwa „TALARIA” nawiązuje do starogreckiego określenia „skrzydlatych sandałów” – symbolu boga – posłańca – Hermesa. „TALARIAE” były synonimem komfortu i wygody oraz lekkości w chodzeniu po pełnych „wybojów” drogach i ścieżkach życia.

Talaria  Resort & Spa  położona jest w Trojanowie k. Garwolina (woj. mazowieckie), 90 km od Warszawy i 80 km od Lublina. Oferuje swoim Gościom zakwaterowanie w 34 komfortowych pokojach w Pałacu i Pawilonie Parkowym, dwie restauracje i kawiarnię, dostęp do strefy SPA liczącej sobie 1000 m2 (basen, jacuzzi, sala cardio, świat saun, domek ziołowy, hammam, ruska bania, osiem gabinetów zabiegowych), liczne ścieżki biegowe i spacerowe, chatę grillową oraz mini – zoo.

Na łonie natury

Otoczony pięknymi  stawami i zielenią 25- hektarowego parku, XIX- wieczny Pałac  w Trojanowie stanowi centrum tego wyjątkowego miejsca. Zabytek pozostawiony przez lata bez opieki, teraz otrzymał nowe życie. Przechadzanie się jego ścieżkami to dla wielu idealny sposób na relaks i miło spędzone popołudnie.

Aktywnie i pod okiem specjalistów

Talaria Resort & SPA to coś więcej niż Hotel & SPA. To miejsce stworzone z myślą o naszych Gościach. Talaria inspiruje codziennie nowymi pomysłami aktywności, kuchni wellness.

Każdy z Gości znajdzie dla siebie coś innego: może aktywnie spędzić czas, poradzić się specjalisty, spędzić czas ze znajomymi, zrelaksować się na masażu, poleniuchować i dokończyć jedną z tych wyczekiwanych książek…

Dla biznesu i dla rodziny

W Talarii  można  poczuć  smak domowego soku z malin, ale również delektować się szampanem. Obiekt spełni potrzeby Gości, którzy potrzebują chwili wytchnienia od obowiązków, ale również poszukują  miejsca na organizację spotkania biznesowego czy niezapomnianego przyjęcia weselnego.

Stawiam na rozwój!

Nie można również zapomnieć o różnych wydarzeniach cyklicznych czy warsztatach, które organizowane są na terenie Talarii. Wypoczynek może być zatem dobrym momentem na to, aby nieco się rozwinąć i nabyć kilka nowych umiejętności.

W takim miejscu relaks ma wiele imion. Od nas zależy zatem, czy ten czas spędzimy na leżaku, w łódce, bibliotece, spa czy może smakując pysznego jedzenia.

Przebywając tutaj doświadcza się ciszy i spokoju – tu słychać szum traw, szelest liści,  śpiew ptaków, rozmowy świerszcza ze szczupakiem, a przy dobrej pogodzie nawet własne myśli.

Więcej na: www.talaria.pl

Talaria 01 '15 web L-95
Talaria 01 '15 web L-95

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.