NH Poznan standard double2_ - Copy
Ela Makos
04/08/2017

W samym sercu Poznania!

Idąc gwarną ulicą Świętego Marcina, w samym centrum Poznania, mijamy liczne sklepy, restauracje, banki i… malownicze kamienice. W jednej z nich mieści się hotel NH Poznań – miejsce z ponad stuletnią tradycją hotelarską, którego historia rozpoczyna się w czasach secesyjnych i trwa nieprzerwanie do dziś.

Piękne wnętrza hotelu wcale nie zdradzają jednak upływu czasu i sprawiają, że czujemy się tam jak w nowoczesnym czterogwiazdkowym obiekcie o jasnych i przestronnych wnętrzach, których później wcale nie chcemy opuścić. Zapraszamy w podróż do Hotelu NH Poznań!

Gustowny odpoczynek

Miłośnicy gustownych wnętrz z pewnością odnajdą tutaj harmonię i spokój. 93 pokoje ulokowane na pięciu piętrach urokliwej kamienicy obfitują w brązy i szarości. Po podróży możemy napić się wody z owocami, ułożyć wygodnie na łóżku i ładować baterie na kolejny dzień. Rodzinny wypad do rogalowej stolicy? Dlaczego nie! W hotelu dostępne są pokoje łączone oraz dziecięce menu. W okresie wakacji dzieci do 12 lat nocują w pokoju rodziców za darmo.

Podano do stołu!

Cóż byłby to za wypoczynek, gdyby nie pyszne, bogate śniadanie? O to zadba hotelowa restauracja, która każdego dnia raczy Gości obfitymi śniadaniami w formie bufetu, podczas których nie brakuje pachnącego, świeżego pieczywa, ciast, owoców, wędlin, serów i ciepłych dań serwowanych prosto od Szefa Kuchni! Pora obiadowa to z kolei czas na to, aby raczyć się daniami kuchni europejskiej oraz lokalnymi specjałami takimi jak sławna poznańska gęsina. Ci, którzy o świcie opuszczają hotel i kierują się w kolejną podróż nie wyjdą głodni, kucharze przygotowują dla nich lunchboxy pełne zdrowych przekąsek.

Miłośników nastrojowych wieczorów, doskonałego wina i drinków zapraszamy do hotelowego baru, gdzie w kameralnej atmosferze można się odprężyć i wyciszyć przed kolejnym dniem pełnym wyzwań.

Piękni i aktywni

Czy może być coś lepszego niż odpoczynek w pięknym miejscu połączony z relaksującymi zabiegami w kameralnym SPA? Goście Hotelu NH Poznań, którzy mieli okazję trafić do niewielkiego SPA mieszczącego się na terenie hotelu przekonali się o tym, jak wiele pozytywnej energii można czerpać podczas wykonywanych zabiegów. Ci, którzy preferują aktywny odpoczynek mogą skorzystać z czynnej przez całą dobę siłowni, a także sauny fińskiej i łaźni tureckiej.

Po obfitym śniadaniu i relaksujących zabiegach czas poznać uroki stolicy Wielkopolski – Hotel NH Poznań mieści się nieopodal Starego Rynku i głównych atrakcji miasta. Zachęcamy do spaceru najbardziej popularną ulicą Poznania i odkrywania malowniczych zakątków, historycznych kamienic oraz jedynej, niepowtarzalnej atmosfery.

Więcej: www.nhpoznan.pl

NH Poznan standard double2_ - Copy
NH Poznan standard double2_ - Copy

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.