ikona1234kobieta7
Ela Makos
17/06/2017

Wypoczynek pełen atrakcji

Wygodne łóżko, pyszne śniadanie i moc atrakcji, z których możemy korzystać przez cały dzień – oto przepis na idealny hotel. Wygląda na to, że znalezienie takiego wcale nie jest trudne. Wystarczy się jedynie rozejrzeć!

Ci, którzy wybierają się w okolice Bydgoszczy z pewnością powinni poznać to miejsce. Hotel Zawisza z całym swoim zapleczem to idealny punkt wypadowy zarówno dla tych, którzy chcą być nieopodal centrum miasta, jak i dla miłośników sportu czy relaksu.

Zacznijmy od łóżka…

Dla Gości dostępnych jest tam aż 75 pokoi. Dla tych najbardziej wymagających przygotowane są przestronne apartamenty, składające się z części sypialnej oraz saloniku. Skorzystać można również z pokoi typu komfort, standard lub tych, które zostały przygotowane specjalnie dla rodzin.

Pora na jedzenie!

Gdy już odeśpimy wszystkie zarwane noce i nieco się zregenerujemy to dobrze jest skorzystać ze Śniadalni Hotelu Zawisza. Jak sama nazwa wskazuje, śniadania to popisowy posiłek w tym miejscu. Zróżnicowane menu, z daniami na ciepło i na zimno, słodkimi przekąskami, owocami i pyszną kawą z ekspresu czeka na każdego z Gości. W restauracji dostępne są również obiady i kolacje. Co więcej, przez całą dobę czynny jest dodatkowo lobby bar, w którym napić się można aromatycznej kawy lub posmakować różnego rodzaju alkoholi.

Stawiam na aktywność!

Na terenie Kompleksu Sportowego Zawisza dostępnych jest mnóstwo miejsc, w których można zażyć nieco ruchu. Zaczynając od siłowni, poprzez stadion piłkarsko-lekkoatletyczny, boiska ze sztuczną lub naturalną nawierzchnią, halę tenisową, halę gimnastyki sportowej, salę bokserską, halę gier, aż po krytą bieżnię. Dostępna jest również strzelnica sportowa. Nieopodal znajduje się również największy park miejski w Polsce – Myślęcinek. To idealne miejsce na popołudniowe spacery czy bieganie.

A teraz… pełen relaks!

Po tak intensywnym dniu z pewnością wielu chciałoby się zrelaksować. Nic trudnego! W tym samym miejscu znajdziemy również saunę infrared oraz saunę fińską. To jednak tylko wstęp do tego, co kryje się pod bydgoskim hasłem „Odnowa biologiczna”. Specjaliści, którzy na co dzień zajmują się m.in. rehabilitacją sportową i czuwają nad odpowiednim samopoczuciem zawodników czekają również na Gości Hotelu Zawisza. Można tam skorzystać z hydromasażu, biczy wodnych, kąpieli solankowych, krioterapii miejscowej, elektroterapii czy laseroterapii. Wśród tego wszystkiego oczywiście masaże i mnóstwo relaksu.

Co z dziećmi?

W czasie gdy będziemy korzystać z tych wszystkich miejsc, dzieci mogą spędzać czas w sali zabaw Ence-Pence. To nie tylko bezpieczne, ale i pełne atrakcji miejsce, w którym dziecko, pod specjalną opieką, będzie mogło przeżyć niezapomniane chwile.

Więcej na: www.zawisza.bydgoszcz.pl

ikona1234kobieta7
ikona1234kobieta7

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.