SPA w Hotelu Białowieski
Dagna Starowieyska
14/08/2013

Zrelaksuj się w SPA

Położony w samym sercu Białowieży trzygwiazdkowy hotel Białowieski to doskonałe miejsce na relaks i odzyskanie sił witalnych. Obiekt z bogatą ofertą Spa na pewno nie pozostanie obojętny najbardziej wyrafinowanym entuzjastom tego typu atrakcji

Strefa SPA w Hotelu „Białowieski” jest największym kompleksem basenowym w Białowieży ( 170  m. kw powierzchni wody).

Na gości odwiedzających obiekt czeka całoroczne zewnętrzne jacuzzi, jacuzzi wewnętrzne, masaże powietrzne, atrakcje dla dzieci, pool bar z pysznymi sałatkami lunchowymi i enrgetycznymi koktajlami Wellness.  Do dyspozycji oddane są również łaźnie- turecka oraz fińska. Masaże wykonywane przez profesjonalistów w swojej dziedzinie, oparte na tradycjach Ajuwerdy, wprowadzają w błogi stan. Liczna, bogata oferta zabiegów na twarz i ciało odbywa się na bazie kosmetyków organicznych marki Ella Bachee, które oferują szeroką gamę zabiegów odżywczych, przeciwzmarszczkowych, odmładzających i oczyszczających.

Jedna z największych atrakcji Spa, czyli sauna piwna, to pomieszczenie z dwiema baliami drewnianymi, z każdej z nich mogą korzystać jednocześnie dwie osoby.

50-minutowa sesja w saunie piwnej to trzyetapowy zabieg – relaks w saunie cedrowej o właściwościach rozluźniających, detoksykacyjnych oraz poprawiających odporność, kolejny etap to kąpiel w piwie działającym leczniczo na skórę, zakończone degustacją doskonałego piwa – oczywiście na leżaku, w trakcie przyjemnego wypoczynku.

Hotel Białowieski*** oferuje swoim gościom noclegi w pokojach 1 i 2-osobowych Business, Superior oraz w dwupoziomowych apartamentach.

W obiekcie mieści się również pięć sal konferencyjnych, zaplecze restauracyjno-gastronomiczne z klubem nocnym i chatą biesiadną.

Na stronie hotelu można zapoznać się z pakietami Spa oferowanymi przez hotel. Między innymi: Sułtański weekend z Hammamem, Carskie Spa, Białowieski dla Dwojga, Trzy dni Piękna, Regeneracja i Relaks Przez Dotyk, Białowieski dla Kobiet.

Wszystkie te atrakcje, połączone z niesamowitą i smaczną kuchnią i wyrafinowaną obsługą sprawią, że  pobyt w hotelu zostanie na długo zapamiętany.

www.hotel.bialowieza.pl

SPA w Hotelu Białowieski
SPA w Hotelu Białowieski

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.