aktywna-europa
Julia Nieznalska
04/09/2018

Aktywna Europa: Zabieramy Was w podróż

Przygotowania do tego projektu trwały kilka tygodni! Pięć redakcji Grupy Medialnej LIFESTYLE połączyło siły i postanowiliśmy wspólnie spędzić tydzień w trasie po Europie.

Po co? Żeby pokazać, że podróżowanie po starym kontynencie jest fascynujące. Żeby udowodnić i unaocznić Wam, że wyprawa na wakacje autem daje niezapomniane wrażenia (i wygodę oraz niezależność podróżowania). Żeby odwiedzić kilka fascynujących miejsc i przywieźć Wam garść wrażeń, rekomendacji i zdjęć.

Pięciu dziennikarzy GM Lifestyle reprezentujących tytuły: Sukces jest Kobietą, EksMagazyn, FIT Magazyn, Dzień Mężczyzny i Magazyn LIFESTYLE przez tydzień podróżowało po Europie, wyszukując dla Was oczywiste i te mniej oczywiste miejscówki na wypad. Kilkudniowy, tygodniowy czy dłuższy – to zależy od Was! Pokażemy Wam kawałek Węgier, zaczynając od Budapesztu, następnie zbaczając nieco na prowincję i zahaczając o Balaton. Powiemy, jak smakuje Słowacja (do tej pory wspominamy przepyszne kluski z serem i słoninką – i tak, to akurat był cheat meal, bo z fit jedzeniem nie ma nic wspólnego, ale w końcu wakacje są od tego, żeby móc nieco kulinarnie pogrzeszyć). Oczarujemy północnymi Włochami, na które warto przeznaczyć dużo więcej czasu, niż mieliśmy podczas tego projektu. Dotrzemy do urokliwej Chorwacji, gdzie będzie chwila na oddech i kąpiel w ciepłym morzu. Przez Słowenię niestety tylko przemkniemy, ale za to zachwycimy Was kilkoma obrazkami z niesamowitej Szwajcarii.

Podpowiemy też, jak się do wyprawy samochodowej przygotować. Przetestowaliśmy auto odpowiednie na taką eskapadę, a także wyposażenie przydatne każdemu podróżnikowi. Wygoda i bezpieczeństwo pojazdu to podstawa, wygoda i bezpieczeństwo podróżujących na każdym kroku również. Dlatego uzbrojeni w zestaw „bezpiecznego podróżnika”, zaopatrzeni w praktyczne antykradzieżowe sprzęty (od plecaków i toreb zaczynając, na gadżetach nieoczywistych, a jakże przydatnych, jak się okazało w trakcie wyprawy), termosy (tak do kawy, jak i innych trunków, wypijanych raczej na zimno) i kilka innych gadżetów kończąc, zabieramy Was w wyprawę po Europie! Bądźcie z nami przez najbliższy tydzień, postaramy się, by warto było do nas zaglądać.

W wyprawie towarzyszą nam Partnerzy:

aktywna-europa
aktywna-europa

Komentarze Dodaj komentarz (6)

 1. Marta89 04/09/2018 11:17

  CytujSkomentuj

  Wspaniale, zawsze marzyłam o podróży autem do Szwajcarii! To muszą być dopiero widoki, podróżowałam po tym kraju pociągiem i wrażenia były niesamowite, co dopiero mówić, jak można się w dowolnym miejscu zatrzymać i podziwiać przyrodę! Chociaż chyba nie mogłabym być kierowcą takiego samochodu, za bardzo bym się rozglądała ;)
  Czekam na relację :)

 2. Ewa 04/09/2018 11:20

  CytujSkomentuj

  Wspaniały pomysł, chociaż chyba w tak krótkim czasie, to jednak niewiele zobaczyliście ;) To jednak wygląda na kilka tysięcy kilometrów, czyli jakoś połowa czasu w trasie. To musi być wygodne i sprawdzone auto, moją wysłużoną toyotką raczej bym się na taką wyprawę nie zdecydowała. Chociaż tak wsiąść i jechać przed siebie, zatrzymując się tam, gdzie nam się akurat spodoba, to jest naprawdę przygoda i kiedyś się na pewno na taką podróż zdecyduję :D

 3. Renia.W 04/09/2018 16:54

  CytujSkomentuj

  O, super, że pacsafe jest w Polsce już dostępny. Mój chłopak od lat wychwala plecaki tej marki i jako fan wszelkiego rodzaju gadżetów i nowinek na pewno się z tego faktu ucieszy. Ps. Może jakiś konkursik z plecaczkiem jako nagrodą? ;) Chętnie wezmę udział :P

 4. ACHP 05/09/2018 08:14

  CytujSkomentuj

  Ja mojemu mężowi na prezent sprawiłam 2 torby Pacsafe – jedną nosi do pracy, drugą ma na swój sprzęt fotograficzny. Obie kosztowały niemało :) ale są to produkty warte swojej ceny. Jest nimi zachwycony. Torba fotograficzna, który ma swego rodzajnu ekspander jest naprawdę wytrzymała i świetnie się sprawdza właśnie dla fotografa-amatora. Torba, którą nosi do pracy to niestety model, którego nie ma już w Polsce, nad czym bardzo ubolewam, bo chętnie zakupiłamy drugą taką samą ;) Zdecydowanie mogę zarekomendować każdemu produkty Pacsafe

 5. WojtekP 05/09/2018 08:28

  CytujSkomentuj

  Ja wiem, o którą torbę chodzi -
  Torba na ramię Pacsafe Metrosafe 275 GII. To najlepsza torba na świecie! Mega pojekmna, choć nie wygląda. Gdyby ktoś wiedział gdzie ją jeszcze można dostać to kupię od razu 2 na zapas!

 6. Dagmara 18/09/2018 21:47

  CytujSkomentuj

  Ale super wycieczka… marzenie. Samochód też fajny, choć wiadomo że napiękniejsze nawet auto, ale w pojedynkę, to nie to samo co wesoła brygada wespół zespół ;) miło, że ludzie robią razem sobie takie wyprawy. Piękne wspomnienia i umocnianie więzi przyjacielskich.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.