FOT.123
Kalina Samek
13/08/2013

Jeśli nie Egipt, to co? Pomysły na ciekawą podróż poślubną

Romantyczne zaręczyny, wzruszająca ceremonia zaślubin, szalona zabawa weselna do samego rana… Stało się, jesteście już mężem i żoną! Teraz czas na zasłużony odpoczynek i relaks tylko we dwoje – na wymarzoną podróż poślubną

Niestety, dla wielu par taki wyjazd oznacza wiele problemów, związanych z finansami lub podjęciem decyzji co do samej podróży.

Kiedy brakuje pieniędzy…

Nie musisz być milionerem, żeby móc cieszyć się wspaniałymi chwilami, spędzonymi w towarzystwie najbliższej Ci teraz osoby. W dzisiejszych czasach mamy naprawdę wiele możliwości – tanie bilety lotnicze oferowane przez biura podróży takie jak First Class, bogatą ofertę „last minute”, opcje ekonomiczne w hotelach. Wystarczy jedynie odrobina chęci, aby znaleźć coś ciekawego i niedrogiego. Dobrym pomysłem jest skorzystanie z propozycji licznych gospodarstw agroturystycznych. Wbrew pozorom, nocleg w takim miejscu bynajmniej nie musi oznaczać złych warunków bytowych. Niektóre z kwater odznaczają się naprawdę wysokim standardem, a jednocześnie zapewniają bliskość natury oraz pyszne, ekologiczne wyżywienie. Wspaniałe gospodarstwa agroturystyczne znajdziemy w Polsce, lecz także np. w Chorwacji czy we Włoszech.

Dla miłośników wrażeń

Kto powiedział, że podróż poślubna musi oznaczać wylegiwanie się całymi dniami na plaży i popijanie zimnych drinków? Nie każdej parze odpowiada taki bierny sposób spędzania czasu – jeśli stawiacie na aktywność, wybierzcie się na ekstremalne nurkowanie z rekinami czy przygodę życia w dżungli. Bez trudu znajdziemy wiele podobnych ofert, które biura podróży przygotowują z myślą o bardziej wymagających klientach. Wyprawę możemy zorganizować również na własną rękę. Niezapomnianym przeżyciem będzie z pewnością podróż Koleją Transsyberyjską bądź długi rejs. Najodważniejszym parom polecamy także niezwykle ekonomiczną, a jednocześnie dostarczającą wielu wrażeń podróż autostopem w nieznane. To świetna okazja do nawiązania nowych znajomości i sprawdzenia się nawzajem w różnych sytuacjach.

Powiew luksusu

Lubicie eleganckie wnętrza, profesjonalne zabiegi SPA oraz piękny wystrój i wykwintne jedzenie? Wybierzcie się do luksusowego hotelu, w którym spędzicie wyjątkowe, romantyczne chwile. Do najbardziej romantycznych miejsc należą oczywiście Paryż i Wenecja. Warto też zdecydować się na wycieczkę objazdową, podczas której zobaczymy najpiękniejsze zabytki turystyczne, a wieczorem zatrzymamy się w nastrojowym hotelu. Kolacje przy lampce dobrego wina, dźwiękach muzyki i blasku świec na pewno odpowiadać będą oczekiwaniom wszystkich młodych par. Doskonałym pomysłem jest wspólna kąpiel w jacuzzi, najlepiej z lampką szampana. Cieszcie się sobą i celebrujcie pierwsze wspólne chwile!

FOT.123
FOT.123

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.