Mia
Mia
15/08/2011

Amazonka

Coś dla kobiet, które lubią dominować. „Amazonka” to pozycja, podczas której wszystko zależy od ciebie, a twój kochanek jest zdany wyłącznie na twój temperament i pomysły

„Amazonka” to chyba najciekawsza odmiana pozycji „na jeźdźca”. Nie przejmuj się, że twój facet pomyśli, że chcesz go całkowicie zdominować, niejedna z was wie zapewne, że poczucie zniewolenia może być podniecające zarówno dla „więźnia”, jak i dla „dominującej”.

Jak się do tego zabrać? Mężczyzna kładzie się na plecach, mocno przyciągając kolana do klatki piersiowej, zaś swoje stopy oplata wokół twojej talii. Jeśli wcześniej nie próbowaliście seksu w tej pozycji, możesz poinstruować kochanka, żeby starał się nie unosić pośladków do góry.

Ty zaś siadasz na biodrach kochanka, nogi opierasz po obu stronach jego ciała. Dla lepszej równowagi możesz przytrzymać się jego kolan.

To pozycja, w której można zaszaleć. Kobieta może delikatnie falować na mężczyźnie, wykonywać gwałtowne sprężynowe ruchy, kołysać się w przód i w tył. Jedyna uwaga – do tej pozycji przydadzą się silne nogi, inaczej, po wyczynach w łóżku, czy na podłodze, mogą pojawić się zakwasy. Ale tak naciągnięte mięśnie to chyba sama przyjemność…

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.