Mia
Mia
11/07/2011

Kwiat lotosu

Dziś coś egzotycznego. Dla wielbicieli romantycznych przygód. Dla tych, którzy lubią pobawić się seksem, swoim ciałem i bliskością kochanka – „Kwiat lotosu”

Zaczynamy. Ty leżysz na plecach i składasz nogi w kwiat lotosu (to znaczy zakładasz sobie stopy na uda, rozkładając szeroko kolana).

Dzięki temu zapewniasz swojemu mężczyźnie nie tylko wspaniały widok na podniecające go części cienie, ale i szeroką drogę do rozkoszy.

Jakie są największe zalety tej pozycji? Członek uderza głęboko i sięga aż do sklepienia pochwy, co nie tylko dla ciebie, ale i dla twojego kochanka jest niezwykle przyjemnym doznaniem. Dodatkowy plus? Możecie obejmować się, całować lub przytulać, jeśli ktoś ceni sobie bliskość podczas seksu.

Drugą odmianą tej pozycji jest męski kwiat lotosu. Tutaj role się odwracają: to mężczyzna krzyżuje nogi w kwiat lotosu, a kobieta siada na jego biodrach. W tym wariancie to ty regulujesz głębokość i szybkość penetracji. Zawsze możecie wypróbować obydwa warianty i wybrać ten, który będzie wam bardziej odpowiadał.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.