Mia
Mia
03/09/2010

Mężczyzna vs. prezerwatywa

O tym, że mężczyzna lubiący seks jest kobieciarzem, a kobieta w analogicznej sytuacji jest dziwką już wspominałam. Teraz przedstawię na to dowód

Mężczyźni w naszym kraju zaczynają myśleć o antykoncepcji zdecydowanie za późno (zwykle, kiedy ich kochanka pojawia się w drzwiach z testem ciążowym, który wyszedł pozytywnie), albo nie myślą o niej wcale. Najwygodniej, kiedy to kobieta bierze tabletki antykoncepcyjne. Przypuszczam, że dzieje się tak z kilku powodów:

* Nie znam mężczyzny, który lubi przerywać kończącą się już grę wstępną, zakładaniem gumki

* Ów mężczyzna boi się, że erekcja minie, zanim skończy ją zakładać

* Facet lubi wejść w kobietę bez żadnych barier. Poczuć ją. Gumka w tym po prostu przeszkadza i odbiera „naturalność” seksu

* Kiedy facet dochodzi, ostatnią rzeczą, o której myśli, jest prezerwatywa. Jeszcze dalej jest myśl o przerwaniu i skończeniu na przykład w jej ustach, czy innej opcji, która wykluczałaby zapłodnienie, niestety kopulujący mężczyzna nie myśli o niczym innym poza swoim penisem (problem w tym, że wielu nie myśli o niczym innym nie uprawiając seksu, ale o tym może kiedy indziej)

* Branie tabletki w męskim mniemaniu jest odpowiedzialnością kobiety. Nie mówię tu o związku, kiedy o antykoncepcji myśli i rozmawia się tak samo jak o wyborze wina do kolacji i jest ona (a przynajmniej powinna być) wspólną odpowiedzialnością, ale o jedno- lub co najwyżej kilkurazowym seksie.

Prezerwatywy w damskiej torebce budzą u mężczyzn spory dyskomfort. Dopiero antykoncepcja, której nie widać daje im względny spokój. Jeśli więc przydarzy Ci się przygoda w stylu paryżanki i wyciągniesz prezerwatywę, bo akurat nie bierzesz tabletek (jak byś brała znaczyło by, że jesteś w jakimś tam związku, a wówczas owa jednorazowa przygoda musiałaby być bardziej przemyślana), a Twój jednorazowy partner o gumkach najzwyczajniej zapomniał, oto co Cię spotka:

* Tępy wzrok i durne milczące pytanie w jego oczach: Ale jak to?

* A w jego głowie galopująca gonitwa myśli: Z iloma przede mną spała i używała gumki? Jak często tak robi? Jak zakraść się do jej torebki i zobaczyć ile jej tych gumek jeszcze zostało?

Konkluzja? Prawdopodobnie seks nie będzie udany, bo on, skupiony na zastanawianiu się, z iloma mężczyznami spałaś jednorazowo – tak jak z nim, no cóż, delikatnie mówiąc, nie do końca da radę… Jak bowiem wiadomo nie od dziś, mężczyźni są urządzeniami raczej prostymi i jeśli jakąś rzecz chcą zrobić dobrze, muszą się skupić wyłącznie na niej. Myślenie o czymkolwiek innym gwarantuje porażkę. Czasami mam wrażenie, że myślenie o czymkolwiek w męskim wydaniu jest gwarantem porażki, ale to już inna bajka…

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.