Mia
Mia
29/11/2010

Seks w każdej pozycji. Ośmiornica

Można kochać się po misjonarsku. Tylko po co, jeśli można uprawiać cudownie przyjemny seks w tylu innych pozycjach. Oto moje ulubione, wraz z małym instruktażem – jak to zrobić, żeby zrobić to dobrze. I żeby robiącej było dobrze…

Ośmiorniczka… Tak, tak, był taki film o Bondzie. Zawsze wyobrażałam sobie, że agent 007 musiał być dobry w te klocki, skoro kobiety tak wzdychały w jego ramionach. Czy robił to w pozycji ośmiornicy? Ja na pewno tak i na zamierzam to powtarzać niejednokrotnie.

Mini instrukcja: Tym razem dajemy się położyć na plecach. Rozchylamy uda. Heh, i czekamy, aż facet domyśli się, że przed każdą pozycją seks oralny jest jak najbardziej wskazany. Albo delikatnie mu o tym wspominamy. Z doświadczenia wiem, że napomknięcie jest zdecydowanie skuteczniejsze niż czekanie. Ale do rzeczy. Kiedy już kobieta leży wygodnie z rozchylonymi udami, pan wsuwa się między jej nogi i daje się objąć. Teraz silny kochanek powinien podnieść biodra i przyciągnąć kobietę do siebie, kładąc jej pupę na swoich udach. I do dzieła…

Co najbardziej lubię:
Wygodę. Jeżeli facet jest niemrawy i nie bardzo wie, o co w seksie chodzi, w tej pozycji można się śmiało na chwilę zdrzemnąć i poczekać na więcej werwy z jego strony. Jeśli wie, jak to się robi, doznania będą głębokie i mocne, a jeśli równie mocne kochanek ma ręce, biodra może przytrzymywać jedną, a drugą robić to, co kobiety lubią najbardziej – zajmować się brzuchem i piersiami partnerki (PS. nie znoszę słowa „partnerka”).

Komentarze Dodaj komentarz (4)

 1. seks 29/11/2010 12:49

  CytujSkomentuj

  Seks nawet po misjonarsku może być gorący :)

 2. ekhem 30/11/2010 22:41

  CytujSkomentuj

  Autorko, a często zdarzało Ci się spać w tej pozycji? :) Chyba nie świadczyłoby to najlepiej o partnerze/rach ;)

 3. Ewka 01/12/2010 14:17

  CytujSkomentuj

  eee, zdziwiłbyś/zdziwiłabyś się ekhem, w jakich pozycjach można zasnąć, mam znajomego, który jest doskonałym przykładem na to, że pozycja w spaniu nie przeszkadza;)))

 4. ekhem 03/12/2010 11:46

  CytujSkomentuj

  Ale sen podczas seksu w dziwnej pozycji jest chyba trochę innym wyczynem niż sen bez seksu w tejże ;)

  Chyba że Twój znajomy i podczas seksu się tego dopuszcza. Wtedy jest to faktycznie wielki wyczyn :) )))))))))

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.