Mia
Mia
09/05/2011

W każdej pozycji: Na stojąco

Zajmijmy się przez chwilę tym, co kobiety lubią najbardziej. Seksem oralnym. Oto kolejna z moich ulubionych pozycji, tzw. „na stojąco”

Tę pozycję lubią zwłaszcza panowie. Wiem to m.in. od mojego kochanka, który jest jej wielkim fanem i zwolennikiem.

Jak ją wykonać. Kobieta staje, najlepiej przy łóżku czy ścianie, może być też przy biurku, fotelu albo krześle. Jedną nogę unosi i opiera na tym, co akurat znajduje się w pobliżu. Mężczyzna siedzi pomiędzy jej nogami, mając przed swoją twarzą strefę erogenną.

W tej pozycji masz wolne ręce, możesz nimi przytrzymywać głowę swojego partnera, albo, co przyjemniejsze – pieścić się sama. Gwarantuję, że sprawi to przyjemność nie tylko tobie, ale i mężczyźnie, który będzie wniebowzięty widząc, jak dotykasz swoich piersi i brzucha.

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. ekhem 13/05/2011 23:46

    CytujSkomentuj

    Pieścić się sama?! Też mi coś. Sama to się możesz pieścić bez faceta. Czy zabrzmiałem jak męska szowinistyczna świnia?! :P Mam taką nadzieję, bo chcę zwrócić uwagę, że facet w tej sytuacji też ma rączki, więc jeśli kobieta chce być pieszczona, to chyba przyjemniej będzie dla niej, jak pozwoli się pieścić, wcześniej przekazawszy partnerowi jak to lubi.

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.