Mia
Mia
25/04/2011

W każdej pozycji: Znak drogowy

Zajmijmy się przez chwilę tym, co kobiety lubią najbardziej. Seksem oralnym. Oto pierwsza z moich ulubionych pozycji, tzw. „znak drogowy”

To pozycja, w której mężczyzna siedzi, natomiast jego partnerka stoi nad nim. Jak to wykonać? To bardzo proste. Kochanek siada na podłodze, krzyżuje nogi, odchyla się do tyłu, jego kobieta staje w rozkroku nad nim w taki sposób, że pomiędzy jej nogami znajduje się głowa partnera.

Jeśli chcesz, żeby doznania były jeszcze przyjemniejsze, można tę pozycję przetestować przy ścianie lub przy łóżku. Kiedy mężczyzna opiera się o coś, ma wolne ręce, którymi może pieścić ciało kochanki. Dodatkowo, sama możesz prowadzić jego dłonie i wzmacniać doznania.

Co najlepsze, kobieta w tej pozycji może zmieniać kąt nachylenia, potęgując swoje doznania. Wykonując erotyczne ruchy, pobudza tym samym znajdującego się pod nią kochanka, który może swobodnie lizać i ssać. W jaki sposób? To już najlepiej określić przed przystąpieniem do oralnej zabawy, bowiem, każda z nas ma swój ulubiony rytm i natężenie pieszczot.

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. ekhem 28/04/2011 13:29

    CytujSkomentuj

    Dobrze wiedzieć, że coś takiego należy do ulubionych przyjemności, ale… gdzie w tym wszystkim znak drogowy? :P

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.