27_ikona
Fot. Żaneta Niżnikowska / NM Studio
Redakcja
04/05/2015

27. numer EksMagazynu już w sprzedaży!

W najnowszym numerze EksMagazynu znajdziecie kilka niezwykłych sesji zdjęciowych, ciekawe wywiady i sesję w bardzo męskim wydaniu – specjalnie dla Was Jakub Kamiński w sesji „Kroniki Motocyklowe”

Warto promować kobiety!
W 27. numerze EksMagazynu, który z przyjemnością oddaję w Wasze ręce, znajdziecie wywiady z Marcinem Prokopem, Tomaszem Ossolińskim, Marcinem Tyszką, Robertem Kantereitem i niespodzianka – Marcinem Mellerem, byłym redaktorem męskiego „Playboya”, z którym rozmawiamy o rozbieraniu mężczyzn. W parze z panami idą fantastyczne kobiety. W tym numerze pytamy o modę najlepszą polską top modelkę Anję Rubik i przebojową projektantkę Joannę Przetakiewicz oraz wymyślamy zagadkę na wyobraźnię dla Doroty Szelągowskiej.
Na typowo męski teren, do warsztatu motocyklowego, zaprasza tajemniczy i bardzo zmysłowy Jakub Kamiński, bohater okładkowej sesji „Kroniki motocyklowe.” Sprawdźcie, czy wybrałybyście się z nim na koniec świata. My na pewno odpowiedziałybyśmy twierdząco, gdyby droga wiodła do Miasta Aniołów, w którym realizowaliśmy sesję zdjęciową założycielek wydawnictwa PressFactory i dokąd zabieramy Was w dziale EKStrawaganckich wypraw. „California Dream” z Jackiem Bilczyńskim, trenerem gwiazd i dietetykiem w roli głównej to kolejny akcent prosto z Los Angeles.
W dziale biznes znajdziecie porady na temat windykacji i kolejny odcinek przygotowany przez coachów. O potrzebie promowania kobiecego biznesu piszemy nie pierwszy raz. Sama, jako kobieta i współwłaścicielka wydawnictwa, zmagam się na co dzień z tymi problemami. Dlatego też uważam za swój osobisty obowiązek, kierować pracą swoją i zespołu w taki sposób, żeby wykorzystując dostępne narzędzia medialne, wspierać, promować i zachęcać kobiety do działania. Już dziś zapraszam Panie na Kongres Kobiet Sukcesu 29 maja w Warszawie, który organizujemy. Będzie inspirująco!
Aneta Zadroga, redaktor naczelna


I OKŁADKA

Fot. Żaneta Niżnikowska/NM Studio

www.nmstudio.eu

Model: Jakub Kamiński

Charakteryzacja: Make up Artist Dagmara Wróbel

Asystent fotografa: Szymon Fit

Dziękujemy 86 Gear (www.86-gear.com) za udostępnienie wnętrz na potrzeby sesji.

II OKŁADKA

Fot. Olivia A. Davis

Stylizacja: GaGa Studio

Model: Jacek Bilczyński

Galanteria skórzana: Davidt’s
(www.davidts.eu)
(www.davidts24.pl)

Obuwie: Christopher Marthe
(www.christophermarthe.com)

Biżuteria męska: MonEgo
(www.monego.pl)

27_ikona
27_ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.