okladka_ikona
Michał Baryza, fot. Żaneta Niżnikowska / NM Studio
Redakcja
10/07/2015

28. numer EksMagazynu już w sprzedaży!

W 28. numerze EksMagazynu znajdziecie ciekawe teksty, wywiady i raporty. Rozmawiamy m.in. z Anną Muchą, Ewą Drzyzgą, Kingą Rusin i Wojtkiem Mazolewskim. W okładkowej sesji wystąpił Michał Baryza, a numer od dziś (10 lipca) znajdziecie w Empikach w całej Polsce

Drogie Czytelniczki, mamy dla Was prezent!
Do wakacyjnego wydania EksMagazynu dołączona jest najnowsza książka trenera gwiazd i dietetyka Jacka Bilczyńskiego – „FIT w praktyce”. To przewodnik po różnych formach treningu, dla osób w każdym wieku, książka o zdrowym stylu życia z punktu widzenia aktywności.
Polecamy wywiady z kobietami, które nie boją się poruszać tematów tabu. Z Ewą Drzyzgą rozmawiamy o sztuce dobrej rozmowy, niepokorna Anna Mucha zabiera nas na słodkie „nicnierobienie” do Toskanii, a Kinga Rusin porywa do szalonego tańca. O czasach PRL z punktu widzenia kobiet, goździkach i Ninie Andrycz opowiada pisarka Iwona Kienzler, a o sztuce wybaczania samej sobie pedagożka i pieśniarka Aneta Łastik.
Ważne tematy poruszają nasze raporty: piszemy o finansach młodych małżeństw i męskiej antykoncepcji, która ma szansę wprowadzić rewolucję w życie kobiet.
Wojtek Mazolewski zaprasza do krainy jazzu. Kolejny interesujący mężczyzna, to nasz okładkowy bohater. Zapamiętajcie tę twarz, bo o Michale Baryzie będzie jeszcze głośno. Do okładkowej sesji, ze szczyptą zmysłowości i męskiej elegancji, zaprosiłyśmy tego ambitnego finalistę „Top Model”, bo po programie nie spoczął na laurach i ciężko pracuje na swój sukces. I do tego – oprócz idealnego ciała – ma piękny umysł, o czym mogły przekonać się Panie biorące udział w organizowanej przez EksMagazyn charytatywnej Aukcji Kawalerów, w której Michał Baryza pozwolił się „zlicytować” w szczytnym celu. A jeśli mowa o osiąganiu życiowych i zawodowych celów – zapraszamy na relację z Kongresu Kobiet Sukcesu, na którym o sile pań dyskutowały specjalistki, ekspertki, przedsiębiorczynie i gwiazdy.

Aneta Zadroga, redaktor naczelna


Fot. Żaneta Niżnikowska / NM Studio
www.nmstudio.eu
MUA: Dagmara Wróbel
Asystent fotografa: Szymon Fit

Garnitur: Giacomo Conti
www.giacomo.pl

Buty: Christopher Marthe
www.christophermarthe.com

okladka_ikona
okladka_ikona

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. Zuzka84 10/07/2015 10:40

    CytujSkomentuj

    Cudowne zdjęcie, a Michał jest meeega przystojny!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.