seks22
Ela Prochowicz
14/04/2011

Kochamy się krótko

Polscy internauci kochają się zwykle kilka razy w tygodniu. Młodzi robią to często, ale krótko. Najbardziej zadowoleni z życia seksualnego są internauci w wieku średnim – wynika z najnowszego raportu Polpharmy

W badaniu „Seks Polaków w Internecie” wzięło udział 10 tys. osób powyżej 18 roku życia. Niemal wszyscy użytkownicy korzystają z sieci codziennie. Nad badaniami czuwał prof. Zbigniew Izdebski.

Internauci kochają się często. Średnio 2 – 3 razy w tygodniu. Ale krótko. Średni czas spędzony na seksualnych igraszkach to nieco ponad 18 minut. Najaktywniejsze są osoby między 25 a 30 rokiem życia. Najbardziej zadowoleni ze swoich dokonań w sypialni są zaś osoby w wieku 36-40 lat. Przynajmniej raz w tygodniu seks uprawia połowa ankietowanych.

Masturbację zadeklarowało 95 proc. mężczyzn i 85 proc. kobiet. Kontakt oralny zadeklarowała większość kobiet (81,4 proc.) i mężczyzn (83,8 proc.). Blisko połowa badanych (49,8 proc. kobiet i 49 proc. mężczyzn) zadeklarowała również kontakt analny.

Nasze życie erotyczne nie jest zbyt urozmaicone. Najczęściej korzystamy z bielizny erotycznej, żeli i „udoskonalonych” prezerwatyw. Z „urozmaiceń” chętnie korzystają internauci w wieku od 21 do 35 lat.

Mężczyźni najchętniej poszukują w sieci materiałów o charakterze erotycznym, a kobiety porad dotyczących technik seksualnych. Badania pokazały, że kobiety i mężczyźni różnie rozumieją też zdradę w internecie.

seks22
seks22

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.