123noweseks3
Dagna Starowieyska
03/06/2012

Kto za co odpowiada?

Zarówno młodzi mężczyźni, jak i kobiety uważają, że mężczyźni albo oboje partnerzy są odpowiedzialni za zorganizowanie transportu na randkę i z randki. Zwłaszcza mężczyźni z Ameryki Łacińskiej i USA uważają to za swój obowiązek – wynika z badań, jakie Instytut Badawczy GFK przeprowadził w 25 krajach na zlecenie firmy Bayer Schering Pharma

We wszystkich krajach Europy mężczyźni czują się bardziej niż kobiety odpowiedzialni za transport na randkę i z randki, dotyczy do zwłaszcza Włochów (60%), Rosjan (70%), Polaków (57%) i Słoweńców (54%).

Płacenie rachunków (np. za napoje/ obiad/ bilety itd.) na randce z nowym partnerem

*Mężczyźni uważają, że płacenie rachunków na randce z nową partnerką zdecydowanie należy do ich obowiązku, szczególnie w USA i Ameryce Łacińskiej. Kobiety, przeciwnie, nie czują się za to odpowiedzialne, uważają, że odpowiedzialność za rachunki leży po stronie obojga partnerów lub mężczyzny.

*Podczas gdy w Hiszpanii, Włoszech, Szwecji, Francji i Turcji, większość respondentów uważa, że obydwoje partnerów jest odpowiedzialnych za płacenie rachunków, w Rosji ten aspekt należy do mężczyzn, w opinii zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

123noweseks3
123noweseks3

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.