seks1_ikona_123_21
Kalina Samek
17/04/2014

5 słynnych zdrad ostatnich lat

W show biznesie jest jak w życiu, tylko kolory wydają się być bardziej wyraźne. Kolorowa prasa ostatnimi czasy doniosła o kilku zdradach w parach, które nie schodzą z pierwszych stron gazet. Zazwyczaj te prezentowane zdrady, mają bardziej widowiskowy charakter, ponieważ dodatkowo dotyczą powszechnie znanych osób, których życiem interesuje się duża część szarego społeczeństwa

Najgłośniejsze zdrady wśród celebrytów

Nie ma wątpliwości, że najbardziej znana zdrada ostatnich lat w polskim show biznesie związana jest z parą Piotr Zelt i Monika Ordowska. Duża różnica wieku pomiędzy partnerami to dość powszechny powód zdrad. Tym razem stroną, która nadszarpnęła zaufanie partnera była kobieta. Dodatkowego smaczku całej sprawie dodaje fakt, że efektem zdrady było urodzenie się dziewczynki, którą Zelt początkowo uznawał za córkę. Wśród polskich gwiazd trzeba jeszcze wymienić rozstania Anety Zając z Mikołajem Krawczykiem oraz Ewy i Erwina Wenclów, których podstawy stanowiły zdrady jednego z partnerów. Wśród światowych przykładów niewierności, które ujrzały światło dzienne, można z powodzeniem wymienić rozpad małżeństwa Sandry Bullock z Jessim Jamesem. Cudzołóstwo jest nie tylko domeną show biznesu – z równą mocą dotyka także najwyższej klasy sportowców. Tiger Woods – najbardziej utytułowany golfista świata i niezwykle uroczy człowiek często stawiany za wzór kultury, obycia, dbałości o zasady moralne i rodzinne, również powszechnie zdradzał żonę.

Jak zabezpieczyć się przed skutkami zdrady

Bez wątpienia, zdrada zawsze wiąże się z nadszarpnięciem zaufania. Relacje pomiędzy partnerami stają się wtedy znaczne trudniejsze do ogarnięcia. Najgorzej jest, kiedy jedna połowa dowiaduje się o zdradzie z tabloidów lub od osób trzecich. Jednakże świat celebrytów i gwiazd zdaje sobie sprawę z wielkości różnorodnych pokus towarzyszących człowiekowi i często, w przypadku pojawiających się pierwszych niepokojących objawów, zwraca się ze swoimi wątpliwościami do specjalistów. Jest to o tyle ważne, że duża popularność zazwyczaj generuje jednocześnie wysokie dochody, z którymi zdradzany partner z pewnością nie będzie chciał się dzielić z osobą, która zawiodła jego zaufanie i przyczyniła się do różnego rodzaju cierpień emocjonalnych.

Dobrze przeprowadzone dochodzenie detektywistyczne pomoże pozyskać odpowiednią ilość dowodów, które będzie można wykorzystać w przypadku ewentualnych roszczeń w stosunku do strony dopuszczającej się zdrady. Także w Polsce można już znaleźć firmy, które gwarantują profesjonale usługi detektywistyczne, pomocne w zabezpieczaniu swoich interesów. Jedną z nich jest na przykład Detektyw24.net, gwarantująca pełną dyskrecję i dostarczenie niepodważalnych dowodów na niewierność partnera, wykorzystując wyłącznie legalne i uznane prawem instrumenty, które z powodzeniem można wykorzystać przy ewentualnym postępowaniu rozwodowym.

seks1_ikona_123_21
seks1_ikona_123_21

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.