Model Piotr Spyra
Jak Wam się podoba nasz Diabeł? / fot. Press Factory
Dagna Starowieyska
04/01/2011

Adwokat Diabła. Już w sprzedaży!

A raczej Diabeł we własnej osobie. W „Adwokacie Diabła” zniewalał inteligencją, przebiegłością, nieodpartym urokiem… Kusił wizją wszystkiego, czego tylko zapragniesz… Uwodził przeszywającym na wskroś spojrzeniem… Obiecywał rzeczy niewyobrażalne…

Prezentujemy Wam zdjęcia dokumentujące powstawanie tej niezwykłej sesji zdjęciowej, która ukazała się w drugim numerze EksMagazynu.

EksMagazyn z kuszącą sesją „Adwokat Diabła” oraz wieloma EKScytującymi bohaterami, jak Tomasz Raczek, Marcin Tyszka, Grzegorz Miecugov, mistrzowie MMA zrzeszeni w KSW, Sylwia Chutnik, czy Teresa Rosati, a także z EKStrawaganckimi tematami, jak ego – matki, masturbacja, vulvodynia, czy seks po cygańsku, można już kupić w salonach Kolportera w Krakowie i Warszawie i okolicach tych miast. Pismo w wersji elektronicznej zaś do kupienia tutaj.

A sam Diabeł… No cóż, w filmie, który zainspirował nas do tej sesji, uosabiał zło, ale podane w taki sposób, że nie sposób mu się oprzeć. W „Adwokacie Diabła” upadłego Anioła zagrał Al Pacino. Patrzył z ekranu w taki sposób, że niejedna kobieta, za jedno jego spojrzenie, oddałaby wszystko… No cóż… Nie od dziś wiadomo, że zło bywa niebezpiecznie atrakcyjne… I właśnie z fascynacji tym, co niebezpieczne i pociągające jednocześnie, powstała sesja inspirowana rolą Ala Pacino. Dajcie zatem uwieść się naszemu Diabłu. Tym razem możecie to zrobić bezkarnie i bez obaw o swoją duszę. Ostrzegamy jednak przed dłuższym wpatrywaniem się w spojrzenie Diabła… Grozi całkowitą fascynacją… Ale, Drogie Czytelniczki, zapewniamy, że warto! 

Dla EksMagazynu fotografowała Joanna Kustra, stylizował Wojciech Kozub, a przed obiektywem stanął Piotr Spyra.

Kolejną porcję zdjęć backstageowych, tym razem autorstwa Asi Kustry, można obejrzeć na profilu EksMagazynu na Facebooku  (http://www.facebook.com/album.php?aid=42125&l=52c62e16c3&id=138259932875252).

Model Piotr Spyra
Model Piotr Spyra

Komentarze Dodaj komentarz (4)

 1. geek 04/01/2011 09:20

  CytujSkomentuj

  pierwsze zdjęcie najbardziej mi się podoba, ma takie spojrzenie!!!!!!

 2. aśka 04/01/2011 11:09

  CytujSkomentuj

  Przepraszam bardzo, ale Pan „stylista” chyba nie za bardzo się napracował. Co to za problem znaleźć spodnie i bokserki. Phi!

 3. Ewka 04/01/2011 11:14

  CytujSkomentuj

  Eee tam, pan stylista, zdjęcia są mniammm;) Choć myślałam, że taki typ faceta na mnie nie działa, to to spojrzenie… Wow!!! Niestety tylko w wersji elektronicznej, EksMagazynie, kiedy będziesz we Wrocławiu???

 4. Magda 05/01/2011 14:37

  CytujSkomentuj

  suuuuper!!!! świetny facet!

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.