800na600seksownytemat-libido
Edyta Nowicka
10/08/2016

Idealne miejsce na seks

Wakacje sprzyjają nowym doświadczeniom, także tym w sferze seksualnej. Na takie zbliżenia pozytywnie wpływają nieodkryte jeszcze miejsca. Które z nich internauci uznali za najciekawsze?

Najlepsze momenty to te, o których wstyd jest opowiadać, ale przyjemnie wspominać. Wydaje się, że ten, kto tworzył to powiedzenie dokładnie wiedział, na czym to polega. Być może pozwolił sobie nawet na wakacyjną chwilę zapomnienia. To bowiem dobry czas, aby przekroczyć pewne granice i dać się ponieść letniemu szaleństwu.

Najczęściej wybierane miejsca na seks wydają się być bardzo intrygujące. Trudno się temu dziwić, w końcu wyobraźnia nie śpi i podsuwa nam kolejne pomysły. Na podstawie forów internetowych można jednak z łatwością skomponować ranking 10. najczęściej wybieranych miejsc na seks. Niektórzy użytkownicy z dumą twierdzą, że właściwie udało im się skompletować już wszystkie z nich. Gdzie warto się jeszcze udać tego lata?

Seks w przymierzalni w sklepie odzieżowym nie jest chyba dla nikogo zaskoczeniem. Potwierdzają to nie tylko wpisy w sieci, ale i długie kolejki, które tworzą się przed tymi pomieszczeniami. Przymierzalnia z pewnością jest w sferze wyobrażeń wielu miłośników nowych doznań. Dla wielu to już wypróbowany teren i być może dlatego znajduje się na samym szczycie rankingu.

Kolejne miejsce to odkryty basen. Jak widać, żar lejący się z nieba potrafi rozgrzać również tych, którzy teoretycznie starają się go unikać, chłodząc się w wodzie. W ścisłej czołówce najlepszych miejsc na wakacyjny seks znaleźć można również windę w bloku. Ci, którzy wypróbowali to miejsce z pewnością wiedzą, że nie ma nic lepszego niż zastrzyk adrenaliny, gdy ktoś zaczyna nas „ściągać” w dół.

Fani motoryzacji z pewnością ucieszą się na wieść o tym, że na czwartym miejscu znajduje się seks w kanale pod samochodem w garażu podczas zabawy w chowanego. Brzmi skomplikowanie, ale za to gwarantuje niezapomniane wrażenia. Piąte miejsce to z kolei autobus komunikacji miejskiej, a szóste – trawnik w parku miejskim. Interesująca może się wydawać również biblioteka. W tym jednak momencie słowa powtarzane przez Umberto Eco: „Kto czyta książki, żyje podwójnie” nabiera zupełnie innego znaczenia.

Wakacje to także czas wakacyjnych wycieczek. Przechadzając się po lesie można znaleźć wiele ciekawych miejsc, które mogą nam posłużyć jako wymarzony teren na seks. Internauci w tej kwestii niejednokrotnie wspominają m.in. o ambonie myśliwskiej. Aktywność na łonie natury to także pływanie łódką. Mając okazję poruszać się tym środkiem transportu żal zatem nie skorzystać z okazji i nie zaszaleć na środku jeziora. Na dziesiątym miejscu mamy natomiast Fiata 126p. Dzięki niemu można się nie tylko świetnie bawić, ale i sprawdzić swoją elastyczność.

Źródło: Walk PR

800na600seksownytemat-libido
800na600seksownytemat-libido

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.