ccmarksebastianmale
Biseksualiści są najmniej wierni / fot. Flickr
karolina
18/04/2011

Niewierny jak biseksualista

Co trzeci polski internauta uprawiał seks z osobą poznaną w sieci. Kobiety częściej niż mężczyźni przyznają się do kontaktów z osobami tej samej płci – wynika z najnowszego raportu Polpharmy

W badaniu „Seks Polaków w Internecie” wzięło udział 10 tys. osób powyżej 18 roku życia. Niemal wszyscy użytkownicy korzystają z sieci codziennie.

Przeciętny wiek inicjacji seksualnej użytkownika sieci wynosi 18,8 lat. Najczęściej ankietowani mieli w ciągu życia dwóch lub trzech partnerów seksualnych. Do zdrady przyznało się 42 proc. kobiet i 48 proc. mężczyzn. Jedna czwarta internautek miała propozycję seksu za opłatą.

Seks przed ukończeniem 16 roku życia deklaruje 11,4 proc. mężczyzn i 7,9 proc. kobiet. Proporcje wyglądają inaczej w przypadku rozpoczynania współżycia seksualnego w wieku 16-18 lat (50 proc. kobiet w stosunku do 46,1 proc. mężczyzn) oraz w wieku 19-20 (24,2 proc. kobiet w stosunku do 21,7 proc. mężczyzn).

Co dwudziesta osoba przyznaje się do orientacji biseksualnej. Kobiety, częściej niż mężczyźni, przyznają się do kontaktów seksualnych z osobami tej samej płci. Najczęściej zdradzają osoby biseksualne (60 proc.), heteroseksualni internauci do kontaktów seksualnych poza związkiem przyznają się w 45 proc. Najwierniejsi są homoseksualiści. Do zdrady przyznaje się 42 proc. z ankietowanych.

ccmarksebastianmale
ccmarksebastianmale

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.