seks_123ikonanowe_2015_09
Ela Makos
13/05/2016

Ponętna i romantyczna

Kobiety liczą na romantyczne uniesienia nie tylko wtedy, gdy obchodzą akurat swoje urodziny czy też w kalendarzu wypada 14 lutego. Mężczyzna niejednokrotnie potrzebuje jednak pewnych wskazówek, aby dać się porwać miłosnym chwilom we dwoje

Na wszystko znajdzie się sposób. Nawet na mężczyznę, który nie do końca potrafi odnaleźć w sobie romantyzm. Wystarczy mieć w zanadrzu kilka sposobów pozwalających oczarować partnera i przywrócić namiętność w związku. Warto zacząć mimo wszystko od kolacji i zaserwować partnerowi coś naprawdę pysznego. To ostatni posiłek w ciągu dnia, więc warto zadbać o to, by było to coś pysznego, ale i lekkiego. Jeśli kolację przygotowujemy w domowym zaciszu, możemy zdecydować się na afrodyzjaki, które już od wieków rozpalają zmysły. Które wybrać? Mogą to być krewetki, ostrygi, chilli, szparagi, awokado, szampan czy czekolada. Jest w czym wybierać! Dodanie afrodyzjaków wpłynie nie tylko na nasze kubki smakowe, ale będzie też dobrym wstępem do dalszej części wieczoru.

Poza smakiem potraw zniewalać powinien również zapach unoszący się wokół. Siła węchu znana jest już od bardzo dawna. Pierwszymi „uwodzicielskimi perfumami” były przecież wianki ze świeżych kwiatów zakładane przez kobiety na włosy. Teraz nie trzeba szukać takich gadżetów. Mamy bowiem do wybory przeróżne perfumy, które pozwolą jeszcze bardziej wyostrzyć wspomnianą siłę zmysłów. Pomocne mogą okazać się także egzotycznie pachnące kadzidełka, płyn do kąpieli czy olejek do masażu. Na nastrój wpływa też muzyka, o której należy pamiętać. W tle mogą się pojawiać zarówno znane utwory, kojarzące się z ważnymi wydarzeniami z przeszłości, jak i te nieznane. Być może podczas tego wieczoru usłyszycie piosenkę, która stanie się tą „Waszą”.

Wisienką na torcie musi być jednak wygląd partnerki. Odpowiednia muzyka czy kolacja nie są aż tak ważne, jak strój kobiety. Zdają sobie z tego sprawę także mężczyźni. Lubią podziwiać piękno kobiecego ciała okrytego zmysłową i kuszącą bielizną. Działa to jednak również na panie, gdyż dzięki niej czują się kobiece i pewne siebie. Co wybrać? Oferta jest bardzo szeroka. Z pewnością warto zastanowić się nad kupnem seksownych pończoch, kabaretek czy rajstop typu strip panty.

Źródło: www.prasoweinfo..pl

seks_123ikonanowe_2015_09
seks_123ikonanowe_2015_09

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.