ikonaslub1
Dagna Starowieyska
02/01/2015

Przeznaczeni do ślubu

Jest takie miejsce w sieci, gdzie internauci szukają partnera na całe życie. I – według twórców strony oraz setek szczęśliwych znalazców – nawet dziś jest to możliwe

EksMagazyn: Ludzi o jakich wartościach skupia portal Przeznaczeni.pl?
Maciej Koper, właściciel serwisu: Portal Przeznaczeni.pl został stworzony dla ludzi z wartościami, dla których ważna jest prawdziwa miłość, wierność i szacunek. Oczywiście, jedną z tych wartości jest też małżeństwo i założenie rodziny. Nasi użytkownicy szukają poważnych i dojrzałych związków, które często prowadzą do ołtarza, a nie krótkich, przygodnych znajomości. Użytkownicy Przeznaczeni.pl otwarcie deklarują swój stosunek do praktyk religijnych, a także ważnych kwestii światopoglądowych, np.: współżycia przedmałżeńskiego, antykoncepcji, rozwodów. Dzięki temu łatwiej można odnaleźć osobę wyznającą podobne wartości.

Z jakiej potrzeby zrodził się portal? W opozycji do jakiegoś modelu życia?
W dzisiejszym świecie, gdzie w kulturze masowej promowane są głównie seks i przemoc, chcieliśmy stworzyć serwis dla ludzi, którzy, mimo wszystko, na pierwszym miejscu cały czas stawiają takie wartości jak: Bóg, rodzina czy miłość. Jak się okazało, takich ludzi nie brakuje, a nawet, wręcz przeciwnie, jest ich całkiem sporo, o czym świadczy sukces portalu i liczba małżeństw, które się na nim poznały.

Jak to obecnie wygląda? Ile par zawarło związek małżeński?
Do tej pory możemy się pochwalić liczbą 1017 małżeństw, 1102 zaręczonych osób i ponad 3000 zakochanych, którzy poznali się na naszym portalu. Do tego proszę dodać ponad 500 dzieci – owoców tych małżeństw (śmiech). Są to najlepsze statystyki w tej branży.

O co chodzi w państwa haśle promocyjnym: „Stawiamy na wierność”?
Wierność jest dla nas podstawową zasadą w budowaniu związków. W czasach, kiedy co trzecie małżeństwo kończy się rozwodem, my mówimy: „Stawiamy na wierność” i „Wierność jest sexy”, bo tylko w ten sposób możemy uratować instytucję małżeństwa i pokazać, że są jeszcze ludzie, dla których ta idea pozostaje piękna i niepowtarzalna.

ikonaslub1
ikonaslub1

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.