ludzie1ikonanowe123
Edyta Nowicka
20/06/2016

Seks, celebryci i taniec

To, co dzieje się na wieczorach panieńskich owiane jest tajemnicą. Tę tajemnicę postanowił wyjawić Dawid Ozdoba, a więc najlepszy tancerz erotyczny w Polsce. W wydanej ostatnio książce „Wieczór panieński – cała prawda” opowiada o swoim życiu, występach, celebrytach, kobietach i upojnych nocach. Nie szczędzi przy tym pikantnych szczegółów i pobudzających wyobraźnię opisów

Pokazy Dawida Ozdoby miało okazję obejrzeć już kilka tysięcy kobiet na całym świecie. Panie potrafią naprawdę wiele zrobić, by w końcu zaciągnąć go do łóżka. Panowie natomiast żądni są jego krwi i powstrzymują swoje partnerki przed udziałem w występach tancerza. Krążą legendy o tym, z kim był, dla kogo i gdzie tańczył oraz z jakiego powodu wciąż pozostaje singlem. Anna Bogusławska, menedżerka i wieloletnia przyjaciółka Dawida Ozdoby, ujawnia barwne i kontrowersyjne detale z życia najlepszego i najbardziej znanego tzw. polskiego chippendalesa.

Przeczytał o sobie już wiele różnych rzeczy. W Internecie nazywają go pajacem w stringach, pedałem, wysmarowanym oliwką mięśniakiem czy męską prostytutką. Mało kto wie, że bycie tancerzem erotycznym oznacza lata ciężkiej pracy, nieprzespanych nocy, morderczych treningów i restrykcyjnych diet. A wszystko po to, by choć na jedną noc, kobiety mogły spotkać, zobaczyć i poczuć ideał męskiego piękna oraz obejrzeć perfekcyjne show. W końcu za to właśnie płacą. Dawid Ozdoba, twórca BadBoys – najbardziej znanej i profesjonalnej grupę tancerzy erotycznych w Polsce, zaprasza Czytelników za kulisy świata, który do dziś owiany był aurą tajemniczości. Książka „Wieczór panieński – cała prawda” powstała na podstawie dzienników tancerza oraz jego rozmów z Anną Bogusławską, w których po raz pierwszy zdradza sekrety tzw. chippendalesów – również te prywatne, przez lata będące tematem tabu.

Dawid Ozdoba otwiera się przed Czytelnikami, jak nigdy dotąd. Opowiada o swoim dzieciństwie, rozwodzie rodziców, młodości spędzonej w Szczecinie opanowanym przez lokalną mafię i gangi. Wspomina zdobycie dwóch tytułów inżynierskich oraz walkę MMA z Robertem „Hardkorowym Koksem” Burneiką. Zdradza, jak na początku jego kariery jako tancerza erotycznego reagowali najbliżsi oraz jak jego sukces wzbudził zawiść u rzekomych przyjaciół i przysporzył nowych wrogów. Dawid Ozdoba opisuje trudną drogę, jaką pokonał, aby stać się numerem jeden. Podkreśla, że kocha swoją pracę, która jest dla niego osobistym szczęściem i spełnieniem, ale ukazuje też ciemną stronę swojego sukcesu i przyznaje się do popełnionych błędów, nieraz niosących dramatyczne konsekwencje.

Najważniejsze w życiu Dawida Ozdoby oraz w książce „Wieczór panieński – cała prawda” są oczywiście KOBIETY. Dawid zabiera Czytelników za kulisy szalonych wieczorów panieńskich, po których przychodziły jeszcze bardziej szalone noce – nierzadko spędzane z przyszłą panną młodą, jedną z koleżanek czy też z dwiema… Nie brakuje pobudzających wyobraźnię opisów scen seksu w różnych konfiguracjach, a nawet orgii.

Przesłoniłem jej oczy opaską; od tej pory pozostawała zdana na wszystkie inne zmysły, poza wzrokiem. Ująłem jej dłoń, opuszkami jej palców dotknąłem swoich ust. Powoli zsunąłem je niżej. A ona dotykała mojego ciała: klatki piersiowej, brzucha, aż dotarła do niego, w pełnej gotowości, czekającego na pieszczoty.

Jednak autor ujawnia także swoją wrażliwą stronę, wspomina utracone miłości i nieudane związki. Dawid nie boi się przyznać, że samotność bywa upiorna i że jego największym marzeniem jest odnalezienie tej idealnej drugiej połowy.

W książce „Wieczór panieński – cała prawda” zawarte jest wszystko, co tylko można wiedzieć o życiu tancerza erotycznego. Jak na pokazach tańca erotycznego bawią się Polki, Litwinki, Brytyjki, a jak Niemki? Czy lekarz ortopeda lub były strażnik miejski może być dobrym tancerzem erotycznym? Jakie są najbardziej szokujące zwierzenia kobiet podczas wieczorów panieńskich? Dlaczego najlepszą zemstą na wrogu jest seks z jego kobietą? Do czego są zdolni zazdrośni o swoje kobiety mężczyźni? Odpowiedzi na te wiele innych pytań znajdziecie można znaleźć w wydanej niedawno książce.

Źródło: Swoboda PR, Edipresse Książki

ludzie1ikonanowe123
ludzie1ikonanowe123

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.