nowe123ikona
Dagna Starowieyska
15/10/2012

Seksualne nieodpasowanie

Czy wiesz, że aż 38% osób poddałoby w wątpliwość swój związek lub zdradziło partnera, gdyby okazało się, że seks nie jest udany?

Satysfakcja seksualna jest dla nas bardzo ważna. Ma ona istotne znaczenie dla powodzenia związku. Intymne zbliżenia są wyjątkową formą na wyrażenie czułości.

Zgodnie z międzynarodowymi badaniami przeprowadzonymi przez C-Date.pl, największego w Europie serwisu randkowego w kategorii Casual Dating, w przypadku braku seksu w relacji z partnerem, 20% osób ponownie przemyślałoby sens swojego związku, a dalsze 18% postrzegałoby to jako powód do zdrady.

C-Date.pl to serwis randkowy w kategorii Casual Dating, który jest najchętniej wybierany przez kobiety w Polsce. Jest skierowany do osób, które nie chcą w danym momencie się angażować w poważny związek, lecz pragną urozmaicić swoje życie seksualne. Co ciekawe, 56% użytkowników stanowią osoby płci pięknej.

Według tego samego badania, utrzymanie gorącej temperatury w sypialni jest ważne zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. 43% panów uznało, że w przypadku braku zadowolenia z życia seksualnego w związku albo zastanowiłoby się nad sensem utrzymywania relacji, albo też rozważyło zdradę. To samo deklarowało 32% pań.

Najmniej zniechęceni nieudanym życiem łóżkowym okazali się Niemcy. Jedynie 7% z nich ponownie przemyślałoby swój związek. Natomiast największą uwagę namiętności przywiązują mieszkańcy Belgii. Aż 32% Belgów zastanowiłoby się nad zerwaniem z partnerem, który nie zadowala ich seksualnie, podobną decyzję podjęłoby 31% Francuzów.

nowe123ikona
nowe123ikona

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.