lozko
Ela Prochowicz
21/03/2011

Suplement diety na potencję?

Kłopoty z potencją dotykają mężczyzn w każdym wieku. Wszechobecny stereotyp partnera, który zawsze powinien stanąć na wysokości zadania, wcale nie wpływa pozytywnie na stan zdrowia seksualnego mężczyzny

Gdy pojawiają się kłopoty z potencją, pierwszą pomocą może być sięgnięcie po suplement diety, którego naturalne składniki polepszą jakość życia seksualnego i mogą wpłynąć na wydłużenie czasu trwania stosunku oraz zwiększenie siły erekcji. Jednym z takich preparatów jest Liderin. Suplement zawiera unikatowe, naturalne substancje: L-argininę i Pycnogenol® (Pinus Pinaster, pozyskiwany z kory sosny nadmorskiej).

L-arginina przyczynia się do wywołania i poprawy erekcji, jest  prekursorem tlenku azotu – cząsteczki, która odgrywa kluczową rolę w regulacji krążenia krwi poprzez jej wpływ na naczynia krwionośne. Pycnogenol z kolei poprzez zwiększenie przepuszczalności naczyń włosowatych, ma wpływ na poprawę mikrokrążenia.

Dostarczając przeciwutleniaczy, preparat wspomaga ochronę naczyń krwionośnych przed uszkodzeniami następującymi w wyniku  ataku wolnych rodników, powstających na skutek stresu. Kombinacja obu składników zwiększa przepływ krwi w naczyniach, co w konsekwencji prowadzi m.in. do wzrostu potencji i erekcji penisa u mężczyzny. Wzmaga też reakcję na bodźce, dodając seksualnego wigoru i zwiększając przyjemność z odczuwanych doznań.

Trzy tabletki (w opakowaniu, cena: 59 zł, znajduje się sześć), stosuje się przynajmniej na jedną godzinę przed stosunkiem płciowym.

Przy problemach z potencją nie wolno zapominać o tym, że:

- jest to problem obojga partnerów i odbija się na życiu seksualnym także obojga
– warto skorzystać z pomocy specjalisty, który pomoże wyeliminować przyczyny, a nie skutki problemów z potencją
– problemy z potencją nie są powodem do wstydu.

lozko
lozko

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.