fot.Flickr/cc/HelgaWeber
Wolimy inne zajęcia niż seks? / fot. Flickr/cc/HelgaWeber
magda
05/03/2013

Zamiast seksu wolą…

Amerykanki są na ogół zadowolone ze swojego życia seksualnego, ale większość woli raczej inne zajęcia. Więcej rozrywki dostarcza paniom ze Stanów na przykład… oglądanie telewizji – to wynik sondażu przeprowadzonego przez magazyn „iVillage”

Sondaż przeprowadzono wśród 2 tysięcy kobiet w wieku 18-49 lat. 77 proc. z nich podało w badaniu, że są „bardzo lub umiarkowanie szczęśliwe” z powodu swego pożycia płciowego. To bardzo zadowalający wynik. Jednak niepokoić, albo przynajmniej zastanawiać może coś zupełnie innego.

Aż 63 proc. badanych kobiet przyznało bowiem, że zamiast seksu wolałyby raczej… spać, oglądać film albo poczytać książkę. 62 proc. pań zdradziło także, że fantazjuje na temat seksu z kimś innym niż mąż.

Nie są to wyniki, których spodziewali się autorzy sondy. Współautor badań Ian Kerner, seksterapeuta, wyraził zaniepokojenie rezultatami. – Jeśli noc po nocy wybiera się książkę, telewizję albo komputer zamiast intymności z partnerem, na dłuższą metę związek może łatwiej paść ofiarą niewierności – powiedział w telewizji CBS.

Źródło: PAP Nauka w Polsce

fot.Flickr/cc/HelgaWeber
fot.Flickr/cc/HelgaWeber

Komentarze Dodaj komentarz (1)

  1. lovya 20/03/2013 09:54

    CytujSkomentuj

    może więc panowie nie stają na wysokości zadania – nie potrafią opiekować się kobietą, dać jej ciepła, pokazać, że jej ciało jest podniecające

    my potrzebujemy szczególnego typu zainteresowania, choć nie każda z nas potrafi jasno to przekazać

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.