seks4
karolina
21/04/2011

Uwielbiamy seks analny?

Z badań nad seksualnością w Internecie wynika, że Polacy są wielkimi zwolennikami seksu oralnego i analnego

Co więcej, połowa przyznaje się do zdrady, a co dziesiąty do doświadczeń seksualnych z osobą o tej samej płci. Kłamiemy, czy mówimy prawdę?

Okazuje się, że 80 proc. internautów uprawia seks oralny, o połowę mniej ankietowanych przyznało się do zamiłowania do seksu analnego. Dla porównania, ogólnopolskie badania przeprowadzane w sposób tradycyjny, pokazują wyniki, z których dowiedzieć się można, że 40 proc. społeczeństwa uprawia miłość francuską, a tylko 18 proc. – eksperymentuje z seksem analnym.

Prof. Zbigniew Izdebski, autor badań twierdzi, że wyniki badań można uznać za miarodajne. Pokazują zwyczaje i upodobania seksualne internatów, a nie całej populacji Polaków. A, jak podkreśla profesor, internauci rządzą się własnymi prawami.

Profesor twierdzi, że w badaniach tradycyjnych, twarzą w twarz z ankieterem, trudniej jest przyznać się do zdrady czy kontaktów homoseksualnych. Sieć daje większą anonimowość, a przez to swobodę i odwagę. Poza tym, mamy coraz bardziej wyedukowane pod względem seksualności społeczeństwo, więc wyniki takie nie powinny, według autora, nikogo dziwić.

Źródło: PAP

seks4
seks4

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.