ikona1234ludzie_seks-kopia
Ela Makos
09/03/2016

Uwodzicielskie zapachy

Są takie zapachy, pod wpływem których zmysły szaleją. Mogą one skłaniać kobiety do spontanicznych zakupów, relaksu, ale i sprawić, że zainteresują się nowym mężczyzną. I co więcej, znajomość ta wcale nie będzie miała charakteru platonicznego. Co to za zapachy, które potrafią uwieść kobietę?

Waniliowy afrodyzjak

Nie od dziś wiadomo, że wanilia służy jako afrodyzjak. To także jedna z najdroższych przypraw. W strączkach wanilii znajduje się glikozyd waniliowy oraz glikozyd alkoholu waniliowego. Dzięki tym związkom organizm zostaje pobudzony. Wanilia, w wielu krajach używana jest do przygotowywania preparatów przeciwdziałających w stanach depresyjnych. Wielu korzysta także z dobrodziejstw wanilii podczas przygotowywania różnorakich perfum. Jej zapach pozwala uwieść wiele pań lubiących prawdziwych mężczyzn.

Płodny kardamon

Historia kardamonu sięga starożytności. Właśnie wtedy w Chinach zaczęto doceniać jego niesamowite walory. Skąd biorą się jego uwodzicielskie właściwości? Wszystko przez olejki eteryczne, dzięki którym przyprawa ta jest niezwykle aromatyczna. Wielu wierzy także, że kardamon dobrze wpływa na pobudzanie płodności. Używany jest zatem nie tylko w kuchni czy w medycynie, ale również po to, by wpłynąć na relacje damsko-męskie. Nie dość, że bywa skuteczny to jego zapach jest także bardzo zmysłowy.

Na podkręcenie atmosfery…cynamon!

Nie trzeba chyba przypominać o tym, jak bardzo cynamon może wpływać na zdrowie. Od wieków stosowano go jako lek na przykład na zaburzenia krążenia krwi. A jak wiadomo odpowiednie krążenie krwi jest bardzo istotne w kwestii tworzenia relacji z partnerem. Dlatego też używanie cynamonu może okazać się w tej sytuacji bardzo ważne. Co więcej, jego silne nuty zapachowe zawarte w korze cynamonu uznawane są od wieków za afrodyzjak. Czas go zatem wypróbować! Jak wpłynie on na Twoje zmysły?

Źródło: www.prasoweinfo.pl

ikona1234ludzie_seks-kopia
ikona1234ludzie_seks-kopia

Dodaj komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.